1 2 3 4 5 6

Інші

Голова ОДА Віталій Бунечко об'єднав управління молоді і спорту та управління культури і туризму в один департамент

01.10.2019 10:51Інші

Голова ОДА Віталій Бунечко вирішив об'єднати управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту (керінвик - Гресь Світлана Миколаївна) і управління культури та туризму (керівник - Парфентієва Тетяна Миколаївна) в департамент культури, молоді та спорту.

У новоствореному департаменті буде 36 працівників. Його очолюватиме Тетяна Парфентієва.

Зміни відбулися і в інших структурних підрозділах ОДА.

Відповідне розпорядження Віталія Бунечка про упорядкування структури облдержадміністрації 30 вересня опубліковане на сайті Житомирської ОДА.

У додатках є перелік 13 структурних підрозділів та штатна чисельність у кожному з них.

Затверджена загальна гранична чисельність працівників структурних підрозділів Житомирської ОДА – 492 одиниці. Найбільше працівників у департаменті регіонального розвитку, до якого приєднали управління дорожнього будівництва та інфраструктури і відділу енергетичного менеджменту – 86 штатних одиниць. На другому місці за чисельністю йде департамент праці, соціальної та сімейної політики – 64 одиниці. На третьому місці з граничною чисельністю 60 працівників – департамент фінансів та обласний архів.

На сайт також оприлюднений коментар голови ОДА Віталія Бунечка до розпорядження.

«Президент Володимир Зеленський розпочав масштабні зміни у кожній області та кожному районі. Ми ж розпочинаємо перезавантаження влади на Житомирщині із структури ОДА, оптимізувавши її. Відтепер в ОДА функціонуватиме 13 структурних підрозділів. Такі зміни потрібні насамперед для удосконалення роботи цього держоргану. Адже ОДА має рухатись у напрямку із діджиталізацією та залученням молодих й амбітних працівників, які готові швидко втілювати зміни», – зазначає Віталій Бунечко.

Спортивний Житомир

Теги: влада 

Схожі новини