1 2 3 4 5 6

Інші

Голова Житомирської облради говорив про плани по будівництву льодової арени та створенню бази олімпійського резерву

09.09.2021 19:20Інші

Напередодні Дня фізичної культури та спорту України, який цього року припадає на 11 вересня, в обласній раді відзначили тренерів та фахівців спортивної галузі.

Про це 9 вересня повідомляє пресслужба облради

Участь у заході взяли голова обласної ради Володимир Федоренко, голова обласної державної адміністрації Віталій Бунечко, заступник голови ОДА Юрій Оханський, директор Департаменту культури, молоді та спорту Максим Обшта разом із заступницею Світланою Ярмолицькою, представники спортивної спільноти області.

«Житомирщина завжди славилась своїми спортивними талантами. Ми пишаємось нашими видатними спортсменами та їх тренерами, а також нашими ветеранами спорту, які прославляли та прославляють Житомирщину у всьому світі. Дякуємо Вам та низько вклоняємось за ту роботу, яку Ви робите», - сказав Володимир Федоренко.

Голова обласної ради нагадав, що незабаром, після рішення депутатського корпусу Житомирської міської ради футбольний клуб «Полісся» отримає нового власника і суттєво збільшить свій бюджет, а також поділився амбітними планами щодо розвитку спортивної галузі.

«Разом із головою ОДА ми започаткували два нові проєкти. Завдяки програмі Президента "Велике будівництво" та підтримці Уряду на Житомирщині може з’явитися льодова арена та крита спортивна арена на 5 тис. місць. Ще одна гарна новина – разом із Віталієм Івановичем та Житомирським міським головою Сергієм Івановичем ми зробимо базу олімпійського резерву на Житомирщині і підготуємо наших веслувальників до майбутньої олімпіади в Парижі», - зазначив голова обласної ради.

Список нагороджених грамотами та подяками обласної ради дивіться тут

Теги: льодова арена Федоренко олімпійський резерв  

Схожі новини