1 2 3 4 5 6

Інші

Голова Житомирської облради звільнив директора обласної спортшколи

22.07.2021 12:03Інші

Голова Житомирської обласної ради Володимир Федоренко звільнив директора обласної школи вищої спортивної майстерності Василя Грибука.

Відповідне розпорядження Федоренко підписав 20 липня, на сайті облради його оприлюднили 22 липня, - пише Житомир.info.

«Звільнити Грибука Василя Олександровича з посади директора комунального закладу «Житомирська обласна школа вищої спортивної майстерності» Житомирської обласної ради 20 липня 2021 року у зв’язку із закінченням строку трудового договору», - йдеться у документі.

Розпорядження голови про звільнення Грибука має затвердити обласна рада. Чергова сесія облради запланована на 29 липня.

gribyk-rozp.jpg

Нагадаємо, 20 травня 2021 року більше двадцяти тренерів та вихованців обласної школи вищої спортивної майстерності прийшли до облради, щоб підтримати нинішнього директора школи Василя Грибука: у липні в керівника спливає строк контракту з обласною радою, а на останньому засіданні комісії розгляд цього питання відклали. На сесії обласної ради 27 травня депутат Олександр Чорноморець заявив, що переукладання контракту з Василем Грибуком блокує влада Житомира, у відповідь голова облради Володимир Федоренко пообіцяв, що після сесії проведуть засідання комісії щодо продовження контракту з керівником спортшколи.

Як повідомляв Житомир.info, директором обласної школи вищої спортивної майстерності Василя Грибука призначили в 2016 році, до цього він був директором комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Житомирської обласної організації ВФСТ «Колос». На місцевих виборах 2020 року Грибук балотувався в депутати Житомирської обласної ради від ВО «Батьківщина».

Теги: спортшкола директор звільнення Грибук  

Схожі новини