1 2 3 4 5 6

Інші

Ірина Ковальчук розповіла про перспективи бюджетів ФК Полісся, СДЮСШОР Полісся та спортивних змагань на 2020 рік

10.12.2019 14:37Інші

Начальник управління у справах сім'ї молоді та спорту житомирської міської ради Ірина Ковальчук розповіла про перспективи спортивного бюджета Житомира на 2020 рік:

- Поки що я можу говорити лише про ті цифри, закладені в проекті бюджету для Управління у справах сім'ї, молоді та спорту. Всі ці цифри ще мають пройти депутатські комісії і лише тоді виноситися на сесію міської ради для голосування. Сесія очікується 18-го грудня.

- Який "спортивний" бюджет управління?

- На спортивні заходи (олімпійські, неолімпійські, масові види спорту та навчально-тренувальні збори) заплановано трохи більше п'яти мільйонів гривень. На КП Футбольний клуб "Полісся" запланованно виділити чотири мільйони 800 тисяч гривень. Також ми очікуємо субвенцію з обласного бюджету в розмірі один мільйон 500 тисяч гривень. На утримання СДЮСШОР з футболу "Полісся" Житомирської міської ради заплановано порядка 10 мільйонів гривень. Це на один мільйон 800 тисяч більше, ніж минулого року. Зростання пов'язане із тим, що зросла вартість утримання реконструйованого стадіону.

- Проект бюджет Житомира на 2020 рік менший за цьогорічний. Як зміниться "спортивний бюджет" в порівнянні з існуючим?

- По фінансуванню спортивних заходів у нас запланований ріст на коефіцієнт інфляції. В середньому порядка 8% росту. Звичайно, потреби завжди більші, ніж ми можемо покрити. Але, як мінінмум, на рівні цього року ми зможемо працювати. Також з 2020 року вступають змінив законодавство - на "Прозоро" ми маємо виходити вже із сумами, більшими за 50 тисяч. Тоді як зараз ліміт - 250 тисяч. Враховуючи, що деякі заходи в нас коштують по сто тисяч, а Напівмарафон - 400 тисяч. Так що, можливо, і саме проведення заходів ми будемо виносити на аукціон. І зараз це для нас серйозне питання. Бо тут є і спортивна складова, і привязка до дат згідно з національним календарем. Тому ми зараз активно працюємо, щоб все це правильно запланувати і потім профінансувати. Але такого вже не буде, що хтось прийде в середині року і скаже - давайте проведемо черезз тиждень щось грандіозне.

- Які найбільші турніри чекають житомирян наступного року?

- Традиційно найбільшою подією стане "Космічний напівмарафон". Це також "Тетерів Опен", який вже став традиційним для Житомира. Також ми будемо говорити із організаторами "Артеміди Житомира" про проведення масштабних змагань. Так само будуть в Житомирі змагання на драконах, турнір пам'яті Ліміновича. Можливо, з'явиться ще декілька нових легкоатлетичних заходів. Хочемо провести в Житомирі трейл. Але ми ще приймаємо заявки. Тому чекаємо від федерацій їх плани та пропозиції.

Спортивний Житомир

Теги: коментарі Ірина Ковальчук влада гроші ФК Полісся СДЮСШОР Полісся 

Схожі новини