1 2 3 4 5 6

Інші

Керівник ОВА розповів, як під час війни тренуються та готуються до змагань юні спортсмени з Житомирської області

09.04.2022 11:50Інші

Юні спортсмени з Житомирської області продовжують тренуватися та представляти України й нашу область на змаганнях різного рівня.


Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

"Війна змусила спортсменів, тренерів та обласну владу вносити корективи у план підготовки. Наразі створюються усі необхідні умови, щоб наші спортсмени продовжували тренування та підготовку до Всеукраїнських змагань, чемпіонатів світу та Європи в такий нелегкий для країни час.

Багато з наших спортивних талантів – хлопчики та дівчата – зараз продовжують тренуватися за кордоном. Зокрема, у Польщі зараз перебуває наш Тарас Хіміч. Він готується до етапів Кубку світу, чемпіонатів Європи та світу з сучасного п’ятиборства. Також у Польщі перебувають наші юні спортсменки, які нещодавно отримали призові місця у міжнародному турнірі з вільної боротьби серед юніорок 2002-2004 років. Медведська Дар’я, Марченко Софія та Дмитренко Валерія здобули перше, друге та третє місця в боротьбі. Даніїл Марущак виборов перше місце на турнірі з кікбоксингу WAKO у чеському місті Маріанські Лазні. У німецькому місті Аугсбург на місцевому турнірі з сучасного п’ятиборства перші місця здобули Олександра Карпова та Катерина Борчукова. А на міжнародному турнірі з дзюдо в Чехії срібну нагороду виборов Янчук Тимофій.

Разом з тим, у Житомирі продовжують тренування наші юні легкоатлети. Продовжуються тренування зі спортивної аеробіки та сучасного п’ятиборства. Адже українці сильні та завжди прагнуть бути найкращими.

Разом до нових перемог на спортивних змаганнях і до нашої найголовнішої спільної ПЕРЕМОГИ. Слава Україні", - наголосив Віталій Бунечко.
Теги: Бунечко спортсмени ОВА  

Схожі новини