1 2 3 4 5 6

Інші

​Клуби Житомира "Додзе" та "Саторі" з карате виграли медалі на турнірі в Польщі ​

06.11.2019 16:01Інші

Вихованці житомирських карате-клубів “Додзе” та “Саторі” взяли участь у Міжнародному турнірі “Adidas Open 2019”. Змагання відбулись 2-3 листопада у м. Вроцлав (Республіка Польща). Житомиряни привезли із собою по 5 золотих, срібних та бронзових медалей, що виграли на турнірі. Також каратисти вибороли третє загальнокомандне місце турніру з 34 команд-суперниць.

Привітала з черговими спортивними здобутками вихованців клубів “Додзе” та “Саторі” начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук, яка зустрівшись зі спортсменами в прес-центрі Житомирської міської ради, подякувала спортсменам та тренерам за щоденну та наполегливу роботу, а також побажала присутнім “не втрачати спортивного запалу та цілеспрямованості для нових перемог”.

Здобутки клубів з карате “Додзе” та “Саторі” у Міжнародному турнірі “Adidas Open 2019”

Срібні медалі:

Команда синхронне ката, хлопці 10-13 років (склад: Микита Гладченко, Євген Сліпцов, Олександр Черняков);

Команда синхронне ката, юнаки 14-17 років (склад: Денис Федірко, Іван Малишев, Максим Бондаренко);

Максим Бондаренко - ката, юнаки 14-15 років;

Дмитро Лоскутов - куміте, юнаки 14-15 років -70 кг;

Віталіна Пилипчук - куміте дівчата 12-13 років.

Бронзові медалі:

Євген Щьолкін - куміте, хлопці 10-11 років;

Ілля Бездушнюк - куміте, юнаки 14-15 років -52 кг;

Микита Юрченко - куміте, юнаки 14-15 років;

Людмила Сірик - куміте, юніорки 16-17 років;

Олексій Бубляс - ката хлопці 12-13 років.

Далі команди проходять загальнообласний тренувальний збір по підготовці до Чемпіонату України з карате серед кадетів та молоді, який відбудеться 15-17 листопада у м. Київ.