1 2 3 4 5 6

Інші

​Команда "Житомирські соколята" стала переможцем обласних змагань зі стрільби "Джура-2021"

30.06.2021 15:50Інші

З кубком та медалями з обласних змагань «Джура-2021» повернулася команда учнів ЖСШ №20. «Житомирські соколята» найкраще справилися зі стрільбою: отримали перше командне місце зі стрільби з пневматичної гвинтівки.

Про це 30 червня повідомляє пресслужба міської ради.

II обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура – 2021: Замкова Гора» відбувся з 22 по 25 червня в лісі, біля оздоровчого закладу «Супутник».

Упродовж чотирьох днів 10 шкільних роїв громад області змагалися в обов’язкових залікових військово-спортивних конкурсах - з тактичної підготовки, стрільби, медичної допомоги в бою, з орієнтування і цілевказання, долання смуги перешкод, метання гранат тощо.

« Найважчою була тактична підготовка… Спека 30 градусів…Комарі… Нам дали нелегкі бронежелети, вагою 15 кг, а ще - каски, копії автоматів, - ділиться враженнями ройовий Ілля Тарасюк. – Зі стрільби маємо два перших місця. Перемогу принесли Іван Фещенко та Вікторія Тіхановська».

Задоволений результатом команди і вчитель предмету «Захист України» Валерій Стрельченко: «Діти показали гарну фізичну підготовку та злагоджену командну роботу. Адже тут потрібно проявити спритність, швидкість та інтелект. Команда впоралася».

Сьогодні в департаменті освіти міської ради «соколята» Ілля Тарасюк, Валентин Андрійчук, Тетяна Кохан, Даніїл Онищенко, Андрій Сіренко, Вікторія Тіхановськ Іван Фещенко, Богдан Чупринський, а також вчителі-наставники отримували вітання.

«Виживати в лісі непросто, особливо в умовах бойових дій. Треба знати, як готувати їсти…. Валентин та Вікторія потрапили в «полон ворогів», і Вікторія змогла вийти з полону…», - згадує Ілля Тарасюк.

Участь у таких змаганнях дає величезний досвід виживання в екстремальних ситуаціях, переконані діти. А в департаменті освіти додають: окрім навичок військової справи, це ще й поглиблення знань з історії України та українського козацтва.

Теги: Джура змагання  

Схожі новини