1 2 3 4 5 6

Інші

Леоніда Українця можуть на рік призначити директором житомирської дитячо-юнацької спортивної школи

11.09.2020 13:13Інші

Житомирська обласна рада збирається призначити директором обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Динамовець» Леоніда Українця.

Відповідний проєкт рішення сесії оприлюднений на сайті облради 10 вересня.

«Враховуючи рекомендаціїконкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Динамовець» Житомирської обласної ради від 08.09.2020, постійної комісії обласної ради з гуманітарних питань, обласна рада вирішила призначити Українця Леоніда Михайловича на посаду директора обласної дитячо-юнацької спортивної школи “Динамовець” Житомирської обласної ради з __________2020 року з укладенням контракту строком на один рік, з ___________ 2020 року по ___________ 2021 року», - йдеться у проєкті рішення.

Зазначимо, що ДЮСШ «Динамівець» була утворена в 2017 році, коли рішенням сесії облради змінили назву комунальної установи «Поліський аграрний ресурсний центр» Житомирської обласної ради на комунальний позашкільний навчальний заклад «Обласна дитячо-юнацька спортивна школа „Динамовець”» Житомирської обласної ради. З того часу в.о. директора спортшколи був Олег Довгалюк.

У вересня 2019 року обласна рада оголошувала конкурс на посаду директора ДЮСШ «Динамовець», про результати якого невідомо. 31 липня 2020 року знову був оголошений конкурс на цю посаду, результатом якого став вищезгаданий проєкт рішення.

В пресслужбі обласної ради Житомир.info розповіли, що на конкурс подали документи троє людей: Леонід Українець, Олег Довгалюк та Сергій Товчига, але останнього не допустили до участі у конкурсі, бо подані документи не відповідали кваліфікаційним вимогам. В результаті з двох учасників переможцем став Леонід Українець: за нього проголосували 5 із 6 членів конкурсної комісії.

Спортивний Житомир

Теги: ДЮСШ Динамівець Леонід Українець 

Схожі новини