1 2 3 4 5 6

Інші

Малинчани виграли Кубок Харкова з плавання в ластах

03.02.2020 12:10Інші

З 26 по 28 січня 2020 року в басейні Спортивного комплексу Харківського політехнічного університету відбулися змагання відкритого Кубку Харкова і Харківської області з плавання в ластах, в яких взяла участь команда Малинського Спортивного клубу «Оазис» в складі дев’яти спортсменів та спортсменок.

На сьогодні Харків єдине місто в Україні, яке проводить відкриті змагання з підводного спорту, де можуть брати участь всі бажаючі.

Сім спортсменів (із дев’яти) стали призерами цих змагань. Разом вони завоювали 24 нагороди, з яких: 9 - золотих, 7 - срібних і 8 - бронзових.

У категорії «В» Дарина Зайцева стала володаркою шести (із шести можливих) медалей серед дівчат. Вона п’ять разів піднімалася на вищу сходинку п’єдесталу: була кращою на дистанціях 50м, 100 м, 400 м плавання в ластах, 100 м підводного плавання та в естафеті 4х50 м в ластах, а в естафеті 4 х 50 м в біластах у неї «срібло».