1 2 3 4 5 6

Інші

На місці літнього театру в центрі Житомира можуть побудувати сучасний мультиспортивний комплекс

18.12.2017 10:25Інші

В центрі Житомира можуть побудувати новий спортивний комплекс для ігрових видів спорту з трибунами на три-п'ять тисяч глядацьких місць. Про це на представленні ВК "Полісся" розповів міський голова Житомира Сергій Сухомлин. Він зазначив, що вже є рішення по ділянці в парковій зоні, де раніше мав бути літній театр, а потім почали будівництво житлового комплексу. Наразі забудовник погодився повернути ділянку місту.

- Зараз це питання вже вирішено, ми дійшли згоди із забудовником. Він передає цю землю місту. Там до двох гектарів землі. Це центр міста – навпроти нашого стадіону "Полісся", навпроти басейну. Цю земельну ділянку, цей проект ми зараз подаємо на Мінрегіон на всеукраїнський конкурс по поки що ескізному проекту. Ми плануємо там залу на 3-5 тисяч глядачів. Подібні зали будуються з можливістю трансформації і зміною кількості місць під різні види спорту і проведення концерних заходів. Надалі, за наступний рік, нам треба проводити конкурс, закладати кошти на проект і вже десь з 2019 року починати будівництво цього комплексу. Там можуть бути різні способи фінансування. Це і Фонд регіонального розвитку, і міський бюджет. Думаю, що може допомогти і обласний бюджет, - розповів Сергій Сухомлин. 

Нагадаймо, що на початку 2016 року житомиряни зібрали необхідних 250 підписів за петицію про будівництво в Житомирі сучасного спорткомплексу. Після чого було створено робочу групу, до якої увійшли представники влади, федерацій з ігрових видів спорту та найбільших клубів міста. Але вона, зібравшись лише двічі, фактично, не запрацювала.

Спортивний Житомир

Схожі новини