1 2 3 4 5 6

Інші

​На Замковій горі до Дня міста Житомира стартував проект “Спортивна кухня”

15.09.2019 12:05Інші

Проект “Спортивна кухня” від спортсмена, відомого кухаря та учасника МастерШеф -6 - Олега Ковальчука, стартував в Житомирі в суботу, 14 вересня. До Дня міста, Олег Ковальчук вирішив представити свій творчий задум кулінарного шоу - поєднання кухні та спорту, з метою заохочення до здорового способу життя. Разом з відомим кухарем Олегом Ковальчуком на Спортивній кухні були ресторатор Анатолій Лук'янчук, учасник Мастер-шеф-6 - Коба Кравеішвілі, і чемпіонка України з фітнес-бікіні-2019 - Ольга Волконська.

Усі зіркові гості в команді працювали на Спортивній кухні. На Замковій горі було облаштовано три позиції-локації з приготування солодких перекусів. Олег Ковальчук з кухарями Анатолієм Лук'янчук та Коба Кравеішвілі готували корисні страви.

Я хочу нести культуру здорового харчування, таку собі “субкультуру в маси”. Я сам займаюсь спортом, і хочу допомогти усім іншим, і дорослим, і дітям, знайти баланс між їжею та спортом для здорового способу життя. Сьогодні, вперше в Житомирі, на Спортивній кухні відомі кухарі приготують смачні та корисні десерти без цукру. Також я презентую за своїм задумом сухі перекуси для школярів. ” - розповів Спортивному відомий кухар Олег Ковальчук.

Гостям заходу запропонували страви з селерою, мус, тартар з манго та зернятами чіа, та десерт з сиром маскарпоне і вершками. І все це було без цукру. Кожен столик мав видати щонайменше 150 порцій. Скуштувати приготовлені десерти усі охочі могли безкоштовно.

Запрошена на Спортивну кухню чемпіонка України з фітнес-бікіні-2019 - Ольга Волконська, під час кулінарного шоу, розповіла усім про свою програму в тренерстві “Трансформація”. Ольга Волконська займається 15 років тренерською діяльністю та 5 років фітнесом. За її програмою "Трансформація", є три головні пункти, що впливають на здоровий спосіб життя. Це - харчування, тренування та дисципліна. За словами чемпіонки, харчуватись потрібно 5 разів на день, з них - три основні прийоми їжі та два перекуси.

На Спортивній кухні житомиряни та гості міста могли не лише перекусити та дізнатись про здоровий спосіб життя. Під час приготування індивідуальних порцій смачних перекусів, на сцені поблизу Спортивної кухні, було балетне та спортивне шоу з айкідо.

Як розповів нам спортсмен, відомий кухар та учасника МастерШеф -6 Олег Ковальчук, його проект “Спортивна кухня” буде подорожувати містами України, щоб заохочувати усіх харчуватись і поживно, і корисно. Першим обрали місто Житомир, щоб привітати житомирян і гостей з Днем міста та пригостити смачними стравами.

Спортивний Житомир, Інна СолодкаТеги: кулінарне шоу Замкова гора День міста Ковальчук Лук'янчук Кравеішвілі Волконська 

Схожі новини