1 2 3 4 5 6

Інші

На Житомирщині хочуть перепрофілювати дві школи-інтернати у "спортивні" ліцеї для обдарованих дітей

22.06.2020 15:03Інші
На Житомирщині планують перепрофілювати дві навчальні школи-інтернати у "спортивні" ліцеї для обдарованих дітей. Так пропонується створити на базі Бердичівської школи - ліцей зі спортивним профілем, а у Новограді-Волинському - із військово-фізкультурною підготовкою.

Відповідне рішення було погоджене на бюджетній комісії Житомирської обласної ради і буде винесене на розгляд найближчої сесії облради, яка запланована на 25 червня, повідомляє прес-служба облради.

Очікується, що ці заклади, де діти з усієї області здобуватимуть середню освіту і паралельно займатимуться підготовкою за відповідним напрямом. Додаткового фінансування ці заклади не потребують, адже вони вже фінансуються з обласного бюджету. У кожному закладі наразі навчаються по майже 90 дітей, а планується набирати до 180 дітей.

Нагадаймо, що наразі на Житомирщині створено спортивне відділення на базі обласного інтернату для обдарованих дітей у Житомирі, яке було відкрите у 2018 році. На початок 2019-2020 тудт було зараховано 67 учнів-спортсменів (відділення футболу - 25 вихованців; відділення волейболу – 23 вихованці; боротьба вільна – 19 вихованців)

Спортивний ЖитомирТеги: влада спортивний ліцей Бердичів Новоград-Волинський 

Схожі новини