1 2 3 4 5 6

Інші

Оголошено конкурс на вакантну посаду директора Департаменту культури, молоді та спорту

28.10.2019 11:17Інші

Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко підписав розпорядження про оголошення конкурсу на вакантну посаду директора Департаменту культури, молоді та спорту. Нагадаймо, що саме цей новостворений підрозділ опікуватиметься спортивно галуззю області.

Це вже 3 конкурс на посаду керівника структурного підрозділу ОДА.

Адже, як і зазначав Віталій Бунечко раніше, у команду ОДА потрібні нові професійні люди, які через прозорі конкурси очолять департаменти та управління.

«Приємно, що стільки людей подаються на відкриті конкурси в ОДА. Адже вже 11 заяв надійшло на попередньо оголошені конкурси. Це свідчить, що жителі Житомирщини готові змінювати стару владу. Ще одну вільну вакансію маємо в облдержадміністрації. Шукаємо творчу та наполегливу особистість, яка зможе очолити оновлений департамент культури, молоді та спорту ОДА. Тому запрошую фахівців у команду ОДА! Будемо змінювати Житомирщину разом!», – зазначає Віталій Бунечко.

Документи на конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» – директора департаменту культури, молоді та спорту Житомирської ОДА – триватиме до 13 листопада 2019 року.

Посадовий оклад директора департаменту – від 10990 грн.

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ до кандидатів:

  1. Ступінь вищої освіти не нижче магістра;
  2. Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років.
  3. Вільне володіння державною мовою.

Детально про умови конкурсу та необхідні документи – читайте ТУТ.

Документи приймаються за адресою: м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 1, каб.216 (другий поверх Житомирської ОДА). За детальною інформацією можна звертатись за тел: 0412 (47-50-77), e-mail: kadri@oda.zt.gov.ua.

Спортивний Житомир

Теги: влада 

Схожі новини