1 2 3 4 5 6

Інші

Олевська громада придбала спортивний інвентар

26.05.2020 15:43Інші

Олевська ОТГ закупила спортивний інвентар за кошти, виділені Житомирською обласною радою, за зайняті призові місця в щорічному конкурсах – «Краща спортивна громада Житомирщини» (2018-2019 рр.). Нагадаймо, минулого року громада була третьою в конкурсі.

Так, для Олевської ДЮСШ боротьби (директор Володимир Попков) придбано килим для боротьби 8 м * 8 м з матами ППЕ, комплект манекенів борцівських з ногами та рухомими руками – 4 шт., комплект: штанга 100 кг та лава для жиму, покриття для боротьби 10,4 м * 19,4 м, комплект «шведська» стінка металева з турніком-брусами та канатом.

Для «Спортивного клубу Олевськ Тхеквондо ІТФ «Фенікс» (керівник Ігор Попов) – дві сучасних фітнес-станції, боксерські жилети тренера, жилети для тхеквондо по 2 шт., мішки боксерські – 2 шт., дві пари лап.

Олевській МО ВФСТ «Колос» для розвитку футболу в громаді, було закуплено 20 комплектів сучасної футбольної форми з символікою Олевська, м’ячі футзальні – 4 шт., м’ячі футбольні фірми «Selekt» – 3 шт. та 3 футбольних оригінальних мячі ФІФА та 4 комплекти сіток на міні-футбольні та футзальні ворота та комплект на футбольні ворота

Для спортивного клубу «ММА» із змішаних єдиноборств придбано оригінальні сучасні кімоно – 2 шт. та маківари.

Окремо хотілося б звернути увагу на тренера спортивного клубу “ММА” Андрія Кондратюка, який крім вагомих досягнень своїх вихованців на обласних, всеукраїнських та міжнародних турнірах за власний рахунок та рахунок небайдужих меценатів, відремонтував спортивну залу для тренувань та придбав велику кількість сучасного якісного спортивного інвентарю для змішаних єдиноборств. Безкоштовно Андрій Борисович проводить і тренування для своїх вихованців.

за матеріалами Олевська громада

Спортивний Житомир

Теги: Олевськ 

Схожі новини