1 2 3 4 5 6

Інші

Олімпійський урок організували учням однієї з бердичівських шкіл

06.09.2019 14:56Інші

З нагоди Дня фізичної культури і спорту, Олімпійського уроку та Олімпійського тижня, 4 вересня 2019 року, в місті Бердичеві організували Олімпійський урок з учнями 4 - 7 класів НВК № 4. Урок відбувся на стадіоні ДЮСШ м. Бердичева по вул. Європейській, 116. Юним бердичівлянам є на кого рівнятися і де систематично займатися фізичною культурою і спортом. Місто Бердичів має гарні спортивні традиції та славну історію.

У різні часи, у складі збірних команд України в Олімпійських іграх брали участь бердичівські спортсмени: Володимир Сіткін (учасник Олімпійських ігор у Мельбурні, Австралія 1956р.), Валерій Скворцов (фіналіст Олімпійських ігор у Токіо, Японія 1964р.) фіналіст у Мехіко, Мексика 1968р.), Рустам Ахметов (фіналіст Олімпійських ігор у Мюнхені, Німеччина 1972р.), Юрій Крімаренко (учасник Олімпійських ігор у Пекіні, Китай 2008р.), Людмила Коваленко (учасниця Олімпійських ігор у Лондоні, Велика Британія 2012р.), Юлія Шпіхернюк-Олішевська (учасниця Олімпійських ігор у Лондоні, Велика Британія 2012р., учасниця Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро, Бразилія 2016 р.), Володимир Матвійчук (учасник Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро, Бразилія 2016 р.).

Під керівництвом директора НВК № 4 Ю. Бабій, вчителів фізичної культури та досвідчених спортсменів міста, учасників спортивного заходу розподілили на команди для участі у змаганнях з футболу, легкої атлетики, та спортивних естафет.

Змагання були цікавими на кожному майданчику Олімпійського уроку. Усі учасники змагань отримали гарний настрій, а на додаток переможці змагань отримали подарунки.

За матеріалами Ріо-Бердичів

Спортивний Житомир

Теги: Олімпійський урок Бердичів НВК 4 школярі олімпійці 

Схожі новини