У Житомирі сім'ї з різних районів області взяли участь у заході "Смуга перешкод"

У заході взяли участь 37 молодих сімей з різних куточків Житомирщини.

2021.10.18 15:27Інші

​У Житомирі відбувся чемпіонат з настільного тенісу серед поліцейських

У номінаціях «Кращі гравці» серед жінок перемогла старший інспектор з комунікації Новоград-Волинського райвідділу поліції Оксана Близнюк, а серед чоловіків - інспектор відділення поліції №2 (Попільня) Житомирського райуправління Василь Сильченко.

2021.10.12 15:35Інші

У Житомирському районі відбудеться кросовий дуатлон

У змаганнях можуть брати участь аматори та діти; дорослі та юніори.

2021.10.04 13:58Інші

У Житомирі провели благодійний забіг на підтримку жінок з раком молочної залози

У благодійному марафоні взяли участь понад 20 людей.

2021.10.04 09:26Інші

​Четверо спортсменів з Житомирської області, що мають інвалідність та тренер отримають стипендію президента

Відповідно до Указу Президента України від 30 липня 2019 року № 561 "Про стипендії Президента України для дітей з інвалідністю, які мають високі досягнення у всеукраїнських спортивних змаганнях, та їх тренерів

2021.09.29 11:15Інші

​ Фізрук із Житомирської області може поїхати у навчальну подорож до Німеччини

Офіційне нагородження переможця/переможниці відбудеться 2 жовтня о 18:00 на Софіївській площі в Києві.

2021.09.28 11:45Інші

​На чемпіонаті України з бігу двоє житомирських спортсменів посіли призові місця

Вітаємо спортсменів та тренера Олексія Даниленка!

2021.09.27 13:27Інші

​У Житомирі організували велошколу для дітей та дорослих

Здобуті знання житомиряни закріпили на практиці у спільному велозаїзді з досвідченими велосипедистами.

2021.09.26 10:50Інші

​У міськраді Житомира говорили про розвиток спортивної школи «Полісся»

Як зазначив міський голова, виховання дітей - не менш важливий процес, ніж виховання спортсменів.

2021.09.24 11:38Інші

​Троє школярів з Житомирщини на Всесвітніх учнівських спортивних іграх U-15 вибороли медалі

Житомирську область представляли 3 учнів навчальних закладів та тренер ДЮСШ.

2021.09.21 13:08Інші

Вперше за 30 років у Житомирі стартував командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР

У чемпіонаті беруть участь спортсмени з 16 областей України

2021.09.21 11:15Інші

Регламент заходу "Нова пошта Космічний напівмарафон" Житомир

9:10 - відкриття стартового коридору для учасників забігу 10 кілометрів.

2021.09.21 10:11Інші

Уродженка Житомирської області - срібна призерка паралімпіади Юлія Шуляр, отримала державну нагороду

Хоч у фіналі паралімпіади Юлія прийшла другою, однак вона встановила рекорд Європи – 56,18 секунди і лише на одну секунду поступилася чемпіонці змагань, американці Бріані Кларк (55,18)

2021.09.20 10:44Інші

Спортсмен з Коростеня ​виборов золоту нагороду на Всесвітніх іграх школярів з вільної боротьби

Вітаємо спортсмена та його тренера з блискавичним результатом та бажаємо не зупинятись на досягненому і вибороти найвищі спортивні нагороди

2021.09.20 10:24Інші

Житомирянка здобула перемогу в Кубку Світу з фігурного катання на інлайн роликових ковзанах

17 вересня виборола перемогу у своїй категорії, та стала володаркою Кубку Світу.

2021.09.17 16:33Інші

У районних центрах Житомирщини будуть ранкові та вечірні тренування в рамках програми «Здорова Україна»

Тренування будуть проводити регіональні спортсмени, директори спортивних шкіл, приватні тренери для різних вікових груп

2021.09.16 17:05Інші

​Школяр-дзюдоїст з Житомира виборов бронзу на Всесвітніх учнівських спортивних іграх U15

10 вересня юні українські спортсмени вирушили до Белграда (Сербія), де з 11 по 19 вересня проходитимуть перші Всесвітні учнівські спортивні ігри U15.

2021.09.15 14:23Інші