1 2 3 4 5 6

Інші

Під Житомиром відбудеться чемпіонат України з GPS-орієнтування "Can-Am Quest Cup"

14.08.2020 15:39Інші

Якщо ви хочете відпочити від міської метушні, розпеченого асфальту і повсякденних проблем, отримати заряд адреналіну і позитивних емоцій, активно провести час на природі і поспілкуватися в колі однодумців любителів квадроциклів - спробкйте взяти участь у 2-му етапі Чемпіонату України з GPS- орієнтування CAN-AM QUEST CUP.

Змагання відбудуться 15 серпня 2020 року в с. Кмитів (Житомирська область) в ГРК "Фільварок". GPS: 50.287434, 28.893624

Житомирські ліси славляться своєю красою, а болота - підступністю, і це значить, що CAN-AM QUEST CUP в Житомирі буде ще більш цікавим, екстремальним і непередбачуваним. Запрошуємо всіх 15 серпня 2020 року на свято квадроспорта!

Can-Am Quest Cup - перші і єдині в своєму роді заходи, що поєднують в собі спортивний азарт і активний відпочинок. Тільки тут любителі позашляхової техніки (квадроцикли і баггі) зможуть випробувати себе і свою техніку, насолодитися мальовничою природою, отримати цінні призи від Генерального спонсора змагань! Що таке Can-Am Quest Cup? Ось кілька простих правил:

Це, перш за все, заходи, які об'єднують близьких по духу і захопленням людей, основна мета яких розвиток і популяризація квадродвіженія в Україні. Будь-яка людина, у якого є квадроцикл будь-якої моделі і потужності, незалежно від досвіду і підготовки зможе брати участь в даному заході. Азарт, інтерес, відсутність вимог до спеціальної фізичної підготовки і підготовки техніки, любов до природи та активного відпочинку, фотоапарат, навігатор і квадроцикл - все, що вам треба, щоб стати членом великої і дружної «квадросемьі».

Одноденні захоплюючі подорожі на Вашій улюбленій техніці в компанії приємних і захоплених активних відпочинком людей у форматі GPS-орієнтування, де переможець визначається за найбільшою «взяття точок» за найменший час. Для максимального комфорту учасників точки будуть розділені за рівнем складності. Відповідно учасники самі зможуть визначати в якому класі їм брати участь - LIGHT або SPORT. «Взяття точки» відбувається шляхом фотографування біля точки учасника і його квадроцикла. Орієнтовна кількість точок - 20, орієнтовний максимальний час 6 годин. Більш точно точки і час визначається Організатором на кожному етапі в залежності від місцевості.

Командне змагання, де всі учасники, шляхом жеребкування, розподіляються в команди (класи LIGHT) або екіпажі заздалегідь формуються (класи SPORT). Саме таким чином формується командний дух, а так само зрівнюються шанси для всіх учасників, незалежно від їх досвіду і комплектації техніки. Призами нагороджуються всі учасники команди або екіпажу, яка завоювала три призових місця.

Активний і захоплюючий відпочинок, де задоволення отримують як учасники, так і вболівальники. Організатори будуть намагатися використовувати максимально цікаві локації і незвичайні місця для проведення змагань, щоб поєднати азартну складову і відпочинок на природі.

Організатор Київський квадроклуб «Адреналін»

Спортивний Житомир

Теги: анонси 

Схожі новини