1 2 3 4 5 6

Інші

Підполковник ЗСУ - новий керівник Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності

23.07.2021 11:48Інші

Заступник голови обласної ради Володимир Ширма та керівник департаменту культури, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації Максим Обшта представили нового в.о. керівника школи вищої спортивної майстерності – Андрія Палагіна, майстра спорту України, підполковника Збройних сил України.

Про це 23 липня повідомила пресслужба облради.

«Радий вітати усіх присутніх. Я вважаю, що спортсмени заслуговують найвищої поваги і найкращих умов для занять! Адже спортивні здобутки досягаються виснажливою працею, витривалістю та силою духу! Хочу подякувати попередньому керівнику за його роботу і за все, що він зробив. Приємно, що саме сьогодні відбувається представлення нового керівника, в час коли наші три спортсмени стали учасники олімпіади, а Житомирщини посіла 11 місце серед кількості ліцензій на олімпіаду. Проте нам є куди рухатись. Попередні роки ми мали 6 ліцензій. Будемо працювати над покращенням результатів. За останні роки не малі кошти вкладаються в спортивну інфраструктуру не тільки міста, а й області. Сподіваюсь, що спортивна інфраструктура і далі буде розвиватись і наші результати покращуватись. Тож, хочу вам представити нового в.о. керівника та зачитати розпорядження про його призначення», - сказав Володимир Ширма та зачитав розпорядження голови обласної ради та автобіографічну довідку новопризначеного керівника.

Довідка облради: Андрій Палагін має повну вищу освіту, закінчив Київський Національний Університет фізичного виховання і спорту України, спеціальність «Олімпійський та професійний спорт», здобув кваліфікацію викладача фізичного виховання, спеціаліста з менеджменту і управління фізичним вихованням і спортом.Має військове звання «підполковник», присвоєно наказом НГШ ЗСУ № 636 від 22.10.2015 року. Майстер спорту України.

2009 р. - 2010 р. - виконував завдання за призначенням у миротворчій місії в Косово.

2014 р. - 2020 р. - виконував завдання за призначенням у проведенні АТО (ООС) на Сході України у складі 95 ОАЕМБ.

За бойові заслуги перед Батьківщиною Президентом України нагороджений «Орденом Богдана Хмельницького» ІІІ-го ступеню.

Нагадаємо, на місцевих виборах 2020 року начальник фізичної підготовки командування Десантно-штурмових військ ЗСУ Андрій Палагін балотувався до Житомирської міської ради від партії «Слуга народу».

В декларації Палагіна за 2020 рік зазначено лише три об’єкти майна, які йому належать: земельна ділянка 600 кв.м в Житомирі, земельна ділянка 827 кв.м. в селі Глибочиця Житомирського району та автомобіль Renault Megane Scenic 2012 р.в. За минулий рік у військовій частині ДШВ Андрій Палагін отримав 343 тис. 637 грн зарплати і 526 тис. 890 грн матеріальної допомоги. За рік йому виплатили 62 тис. 804 грн пенсії і 11 тис. 718 грн матеріальної допомоги від департаменту соціальної політики Житомирської міської ради.

За матеріалами Житомир.info

Теги: Палагін ЗСУ керівник вища школа спортивної майстерності  

Схожі новини