1 2 3 4 5 6

Інші

​Представники Житомирської федерації не приїхали звільнити Башенка

28.08.2019 15:14Інші

Колишній президент Федерації велосипедного спорту Олександр Башенко не хоче йти зі своєї посади. Він заявив, що вважає незаконною позачергову конференцію, на якій Андрія Грівко було обрано новим президентом ФВСУ. Однією з причин, він назвав відсутність на конференції представників Житомирської федерації велоспорту. Про це він написав на офіційній сторінці ФВСУ у Facebook.

Також Башенко повідомив, що на конференції були відсутніми ще представники Києва, Київської, Луганської, Донецької, Закарпатської, Черкаської та Кіровоградської областей.

За словами Башенка, конференція відбулась з порушеннями Статуту ФВСУ:

  • делегат від Львівської області Попович сфальсифікував свій мандат;
  • делегат від Рівненської області Федорчук не мав повноважень бути представником області на конференції;
  • делегат від Запорізької області Бородай не являється членом Федерації велоспорту;
  • делегат від Волинської області Лагодинський не має ніякого стосунку до Волинської Федерації велоспорту.

Згідно регламенту, позбавлення повноважень президента федерації велоспорту може відбутись тільки в двох випадках: або він сам відмовиться від своєї посади, або за рішенням членів федерації, які не висловили свій протест раніше.

Так, як Башенко стверджував, що не вбачає приводу для того, щоб скласти свої повноваження і відмовлятись від своєї посади не збирається. То федерація, за ініціативи відомого в минулому українського велогонщика Ярослава Поповича, позачергово зібрала президіум. На якому було обрано президентом федерації відомого українського велогонщика Андрія Грівко.

Зазначимо, що недовіру президенту федерації Олександру Башенко висловили після його скандальних висловлювань на адресу чемпіонки Європейський ігор-2019 в Міську - Анни Соловей. Конфлікт зі спортсменкою набув розголосу і її підтримала громадськість.

Та навіть резонанс та розголос не змусили Башенка вибачитись перед спортсменкою. Натомість, він вимагає виключити Анну Соловей зі складу збірної України, а Поповича та Грівко - ініціатора та новообраного президента - виключити зі складу федерації.

Наступна конференція запланована на 15 жовтня 2019 року. На порядку денному є дві проблеми, які потребують термінового вирішення: перша - дії Башенка, друга - статут, згідно з яким нічого не можна було зробити зі скандальним колишнім президентом.

В Федерації велосипедного спорту України планують розробити статут, який би чітко і правильно розподіляв повноваження, аби уникнути подібних випадків в майбутньому. Адже федерація несе відповідальність перед усією країною за розвиток велоспорту.

Спортивний Житомир, Інна СолодкаТеги: Житомирська федерація звільнення Башенко Соловей Попович призначення Грівко 

Схожі новини