1 2 3 4 5 6

Інші

​Президент МОК - Томас Бах надіслав відкритого листа до атлетів майбутніх Олімпійських ігор-2020

23.03.2020 17:01Інші

Засідання Виконкому Міжнародного олімпійського комітету відбулось в онлайн режимі 22 березня 2020 року. За його підсумками було оприлюднено рішення Виконкому МОК щодо Олімпійських ігор-2020 у Токіо, а президент МОК Томас Бах надіслав відкритого листа до атлетів.

У листі до атлетів зазначалось: “Наша інформаційна база сьогодні полягає в тому, що остаточне рішення про дату проведення Олімпійських ігор-2020 у Токіо зараз все ще буде передчасним.

Отже, як і ви, ми стоїмо перед дилемою: скасування Олімпійських ігор знищило б олімпійську мрію 11 000 спортсменів з усіх 206 національних олімпійських комітетів, з олімпійської команди біженців МОК, швидше за все, для спортсменів-паралімпійців, і для всіх людей, які підтримують вас як тренери, лікарі, посадові особи, спаринг-партнери, друзі та родина.

Скасування не вирішило б жодної проблеми і нікому не допомогло б. Тому це не стоїть на нашому порядку денному. Рішення ж про відтермінування сьогодні не може визначити нову дату проведення Олімпійських ігор через невизначений розвиток подій в обох напрямках: покращення, яке ми спостерігаємо в ряді країн завдяки вжитим суворим заходам, або погіршення ситуації в інших країнах.

На відміну від інших спортивних змагань, відкласти Олімпійські ігри - надзвичайно складна проблема.”

У листі президент МОК Томас Бах повідомив, що розпочато докладні обговорення для завершення оцінки швидкого розвитку ситуації в області охорони здоров’я в усьому світі та її впливу на Олімпійські ігри, включаючи сценарій відстрочки. Завершення дискусії планується протягом наступних чотирьох тижнів.

“(...) Я знаю, що ця безпрецедентна ситуація залишає багато ваших питань відкритими. Я також знаю, що цей раціональний підхід може не відповідати тим емоціям, які багатьом із вас доводиться переживати. Тому, оскільки ми намагаємось вирішити вашу ситуацію і питання, які можуть у вас виникнути щодо вашої підготовки, ваших систем кваліфікаційного відбору і вашої участі в Іграх, ми рекомендуємо вам стежити за оновленнями на Athlete365, а також підтримувати тісний контакт з вашими НОКами і національними федераціями.

Я хочу, і ми всі для цього працюємо, щоби сподівання, висловлені стількома спортсменами, НОКами та МФ з усіх п’яти континентів, здійснилися: що в кінці цього темного тунелю, який ми всі проходимо разом, не знаючи наскільки він довгий, світлом буде олімпійський вогонь.

Як колега-олімпієць, я сподіваюся, що ви зможете зрозуміти наш виклик, а також прийняти і підтримати наші принципи, покликані захищати ваше здоров’я, здоров’я ваших сімей і кожної людини, та зберегти вашу олімпійську мрію”, - додав Томас Бах.

За матеріалами ФВУ

Спортивний Житомир


Теги: Олімпійські ігри 2020 

Схожі новини