1 2 3 4 5 6

Інші

Президент України призначив стипендії для дітей з інвалідністю з Житомирщини, які мають високі досягнення у спортивних змаганнях

14.09.2020 17:56Інші

Двом житомирським волейболістам та трьом коростенським голболістам та їх тренерам призначено щомісячну стипендію Президента України для дітей з інвалідністю, які мають високі досягнення у всеукраїнських спортивних змаганнях, та їх тренерам.

Відповідний Указ президента №389 від 11 вересня 2020 року опубліковано на офіційному сайті.

Стипендіати:

ДОБРОВОЛЬСЬКА Лілія, 2005 р.н., - резервний склад національної паралімпійської збірної команди України з голболу, чемпіонка всеукраїнських спортивних змагань з голболу. Учениця Житомирської спецшколи №1 для дітей з порушеннями зору.

ПАСІЧНИК Віталій, 2003 р.н., - КМСУ, кандидат до національної дефлімпійської збірної України з волейболу, чемпіон України.

Учень Березівської спецшколи для дітей з порушеннями слуху.

ХОДАКІВСЬКА Вероніка, 2005 р.н., - чемпіонка всеукраїнських спортивних змагань з голболу.

ХОШАБА Нікіта, 2003 р.н., - кандидат до складу національної паралімпійської збірної команди України з голболу, Учень Житомирської спецшколи №1 для дітей з порушеннями зору.

ЯНЧУК Денис, 2004 р.н., - кандидат до національної дефлімпійської збірної України з волейболу, чемпіон України. Учень Березівської спецшколи для дітей з порушеннями слуху.

СВІНЦІЦЬКИЙ Володимир Володимирович - ТРЕНЕР кандидатів до національної дефлімпійської збірної команди України з волейболу Пасічника В. та Янчука Д.

ХОДАКІВСЬКИЙ Сергій Павлович - ТРЕНЕР резервного складу та кандидатів до національної паралімпійської збірної команди України з голболу Хошаби Н., Ходаківської В. та Добровольскої Л.

Спортивний Житомир

Теги: Інваспорт 

Схожі новини