1 2 3 4 5 6

Інші

Скачати Паріматч та робити ставки без обмежень

30.06.2021 15:55Інші


БК Паріматч – один з лідерів за якістю мобільних рішень серед букмекерів з пострадянського простору. Контора пропонує своїм клієнтам пограти в мобільній версії, а також випустила спеціальні функціональні додатки під пристрої Android та iOS. Скачати ПаріМатч можна за декілька хвилин.

Інтерфейс і можливості

Додаток від Parimatch зроблено в фірмових чорно-жовтих кольорах. Інтерфейс виконаний в єдиному стилі, що додає комфорту для користувачів. Навігація зручна, проста і зрозуміла для всіх. Потрібні опції шукаються легко, тому навіть новачки швидко розберуться що до чого. Додатком дозволено користуватися навіть без авторизації, проте в цьому випадку функціонал буде сильно обмежений. Тільки зареєстровані й авторизовані користувачі можуть битися об заклад. Паріматч дає бонус у розмірі 2500 гривень https://art-insight.com.ua/bonus-2500.html для нових гравців.

Інші функції — це інформація про стан ігрового рахунку, можливість змінювати налаштування, переглядати історію ставок і фінансових операцій, встановлювати параметри при зміні коефіцієнтів. Користувачі можуть зв'язуватися зі службою підтримки за допомогою однойменної кнопки.

Завантажити додаток на «Андроїд»

Для доступу до спеціального додатку для ОС «Андроїд» необхідно на головній сторінці сайту букмекера вибрати розділ Mobile, а потім натиснути кнопку зеленого кольору з іконкою операційної системи. Автоматично почнеться завантаження. Перш ніж завантажити додаток «Паріматч» на Android в Україні, потрібно перевірити, щоб в настройках смартфона стояло дозвіл на установку програм з інших джерел. Додаток безкоштовний і не містить вірусів, але його немає в Google Play через жорстких правил корпорації «Гугл» щодо програм для букмекерських контор.

Завантажити додаток на айфон

Офіційний додаток для пристроїв Apple «парі матч» скачати можна в магазині додатків App Store. Потрапити на потрібну сторінку гравець може через пошукову систему і відповідний запит або через офіційну сторінку Parimatch. Треба зайти в розділ Mobile і натиснути всередині чорну кнопку з логотипом Apple. Система переадресує користувача на сторінку скачування програми. Відмінність цієї програми від аналогічної для «Андроїд» — наявність цілого ряду мов, серед яких є і українська версія. У користувача повинна бути версія iOS 10.0 або більш пізня. Додаток високо цінується користувачами за функціональність, стабільну і швидку роботу.

Мобільна версія

Будь-яка сучасна контора поряд з додатками пропонує клієнтам скористатися мобільною версією. У «Паріматч» (Україна) також є мобільна версія. Перейти на неї з персонального комп'ютера можна в нижньому меню, вибравши однойменну опцію. Перехід з мобільного пристрою здійснюється автоматично при відвідуванні основного сайту.

«Паріматч» мобільна версія являє собою полегшений варіант основного ресурсу для більш комфортної роботи з мобільних гаджетів. Версія функціональна, включає всі ті ж опції, що і повноцінний сайт: можливість здійснювати ставки, грати в ігри, вводити і виводити гроші, міняти формат ставок, дивитися історію операцій, зв'язуватися з підтримкою і т.д. З мобільної версії зручно завантажувати мобільні додатки.

Додаток «Паріматч» не працює. Чому не завантажується мобільний додаток на «Андройд»?

Причини проблем з програмним забезпеченням від букмекерської контори різні:

  • завантаження сторонніх файлів, узятих з незрозумілих джерел;
  • розрив Інтернет-з'єднання при завантаженні апк;
  • старіння версії прошивки (додаток несумісне з версіями ОС Android раніше 4.4.4);
  • нестача пам'яті на смартфоні, мобільному телефоні або планшеті;
  • блокування антивірусними програмами або додатковими програмами, що забезпечують безпеку гаджета;
  • відсутність дозволу на роботу з файлами, завантаженими не з офіційного магазину «Гугл Плей».

Якщо виникають проблеми з завантаженням Parimatch Android App, необхідно перевірити настройки гаджета. У техпідтримку порадили видалити завантажені apk і повторити процедуру заново.

Де можна скачати «Паріматч» Україна?

Мобільні додатки букмекерських контор не поширюються через офіційний магазин Google Play, що пов'язано з локальними обмеженнями на рівні правил. Гравці, які хочуть завантажити програмне забезпечення для телефонів і смартфонів, можуть зробити це на сайті БК або в мобільній версії. Також apk-файли для установки програми можна знайти на форумах, в блогах або в соціальних мережах. Але фахівці рекомендують завантажувати ПО з перевірених джерел, щоб не зіткнутися з вірусами або рекламними повідомленнями.

Схожі новини