1 2 3 4 5 6

Інші

Спортсмен з Житомирщини з найгіршим результатом сезону не подолав кваліфікацію на Олімпіаді-2020

02.08.2021 15:16Інші

Український легкоатлет Владислав Мазур, який родом з Житомирщини, не подолав кваліфікацію у секторі стрибків у довжину на Олімпійських Іграх у Токіо.

Про це йдеться на сайті Суспільного.

24-річний Мазур проводив перші Олімпійські Ігри в кар'єрі. До цього він змагався лише на рівні континентальних першостей - зокрема, на Євро в Торуні, яке відбулося у 2021 році стрибун зупинився за крок від медалі, посівши четверте місце.

Мазур відібрався на Олімпійські Ігри та мав можливість посісти там високі місця. Але навіть не подолав кваліфікацію.

Що трапилося?

У кваліфікації стрибків у довжину мали виступити 32 спортсмени. Їх розподілили у дві стартові групи, у кожній - по 16 атлетів.

За регламентом змагань у фінал стрибків у довжину проходили атлети, які показали результат 8.15 метрів. Або ж 12 спортсменів із найкращими результатами - у кожного було по три спроби.

Мазур стартував серед першої хвилі стрибунів. Перший ж стрибок український легкоатлет виконав на 7.60 метрів, однак за його підсумками йшов дев'ятим.

Попереду у Мазура було ще дві можливості, щоб покращити результат та потрапити до 12 найкращих. Проте результати другого і третього стрибків українця виявилися гіршими, аніж перша - 7.54 та 7.58 метрів відповідно.

Результат Мазура став найгіршим у сезоні. Востаннє 24-річний спортсмен стрибав гірше у лютому 2020-го - у кваліфікації чемпіонату України в приміщенні він показав результат 7.50 метрів.

У своїй стартовій групі Мазур посів 13 місце. А у загальному заліку усіх спортсменів, що брали участь у кваліфікації - 27-е.

Переможцем кваліфікації став кубинець Хуан Мігель Ечеваррія. Він показав результат 8.50 метрів - новий рекорд сезону у стрибках у довжину.


Теги: Мазур Олімпіада стрибки  

Схожі новини