1 2 3 4 5 6

Інші

Спортсмени з Житомирщини візьмуть участь у VI всесвітніх військових іграх

29.09.2015 09:58Інші

У період з 2 по 13 жовтня 2015 року в Південній Кореї відбудуться VI всесвітні військові ігри. У них візьмуть участь 9 тисяч представників з 110 країн світу. Вони змагатимуться у таких видах спорту як бокс, вільна та греко-римська боротьба, дзюдо, тхеквондо, фехтування, кульова стрільба, сучасне п'ятиборство, кінний спорт.

В складі збірної захищатимуть честь України і двоє представників Житомирщини - бердичівський висотник, динамівець Юрій Кримаренко та коростишівська легкоатлетка Марія Шаталова. 

Серед інших легкоатлетів в Корею від України поїдуть Єлизавета Бризгіна, Марія Шаталова, Євген Виноградов, Ірина Геращенко, Сергій Смелик, Маргарита Твердохліб, Ольга Земляк, Галина Облещук, Ірина Новожилова, Леся Повх, Наталія Погребняк, Наталія Пигида, Наталія Лупу, Анна Плотіцина, Анна Рижикова, Анна Тітімець.

Довідково
Всесвітні військові ігри проводяться щороку під егідою Міжнародної ради військового спорту (СИЗМ). СИЗМ є однією з найбільших міжнародних спортивних організацій, в якій представлені 133 держави. Мета організації, орієнтованої на збройні сили всіх країн, - це просування спортивних змагань для зміцнення миру в усьому світі. «Дружба через спорт» – саме під таким девізом працює СИЗМ. Спочатку до складу СИЗМ входили Франція, Бельгія, Данія, Люксембург і Нідерланди. Сьогодні ж ця організація є однією з найбільших у світі спорту і офіційно визнана Міжнародним олімпійським комітетом (МОК) і Організацією об'єднаних націй. За своєю величиною СИЗМ поступається лише МОК і Міжнародній федерації студентського спорту.

Спортивний Житомир

Теги: анонси військові Юрій Крімаренко Марія Шаталова 

Схожі новини