1 2 3 4 5 6

Інші

Три кроки до нового життя: як їх правильно зробити

23.07.2020 09:21Інші

Кинули курити, виключили алкоголь. Чи можемо ми тепер вважати, що ведемо здоровий спосіб життя?

Відмова від шкідливих звичок обов'язкова, але цього недостатньо, вважають експерти міжнародної мережі фітнес-клубів для жінок Fitcurves і пояснюють, які кроки необхідно зробити для переходу до заповітного здорового способу життя.

Мотивація: геть стереотипи!

5f1aaff2dd9c5_original_w859_h569.jpg

Зміни починаються з себе. З правильно поставленої мети, задачі та упорядкування ходу думок. Як кажуть, успіх народжується в голові, і ключ до фізичного здоров'я знаходиться також там. З чого почати? З правильної мотивації. Перш за все, вивчіть якомога більше матеріалів на цю тему, погортайте, наприклад, блог про здоровий спосіб життя і визначте, навіщо вам дотримуватися ЗСЖ.

Припустимо, ваша мета виглядає наступним чином:

  • поліпшити якість і тривалість життя;
  • народити здорових дітей;
  • економити гроші на продуктах, виключивши з раціону шкідливі.

Погодьтеся, ці мотиви виглядають більш вагомими, ніж бажання красуватися фігурою на пляжі. З такими цілями легше прокидатися о 6 ранку та виходити на пробіжку.

Харчова поведінка – на відмінно!

o5J3EWoM9RIQJ0jl_BZLKxxMdh9TxoS0Tc3aF5yKlS_3_-yzcQfDumqkNpZLgbDs2loANlzNoxGjlfYjRYXxq9K_pv5oZHelTibkWtozUl1QPIU46IlVTsA6AYPdVAOIo90GyrWL

У поняття правильного харчування входять:

  • режим;
  • відмова від фастфуду та швидких вуглеводів;
  • наявність овочів і фруктів в раціоні;
  • вживання достатнього обсягу води.

Кожен пункт плану потрібно пропрацювати. Що стосується режиму харчування, важливо забезпечити три прийоми їжі та 1-2 перекуси в день. Тобто, фактично розподілити денну норму на 4-5 разів. Розрахувати потрібну кількість води для вашої ваги, віку і способу життя допоможуть додатки в смартфоні. Там же встановіть нагадування, які допоможуть контролювати кількість випитої рідини. І пам'ятайте: чай та кава не беруться до уваги.

Фастфуд і швидкі вуглеводи прихильники здорового способу життя відносять до так званого «харчового сміття». До списку заборонених продуктів відносяться також напівфабрикати, їжа з барвниками, ГМО та підсилювачами смаку.

Так, спочатку організм пручається. Постійно переслідує бажання з'їсти щось шкідливе та смачне. Але, як відзначають дієтологи, головне – почати, і протриматися хоча б 14 днів. Згодом смакові переваги почнуть змінюватися та навіть білковий омлет з вівсянкою стануть для вас ласим блюдом.

Наповніть раціон свіжими овочами та фруктами, м'ясом птиці та складними вуглеводами (каші, бурий рис). Зверніть увагу на відсоток жиру в молочних продуктах – в лінійці кожного виробника є товари з позначкою «нежирний».

Безумовно, зібрати здорове меню самостійно – складно. Тому не соромтеся звертатися за допомогою до фахівців, котрі володіють продуманою системою харчування, завдяки якій за 30 днів ви навчитеся керувати своєю вагою без виснажливих дієт.

Регулярний спорт

ezT_apu6dA4H0ZyHFoJmaHs6kh-WHSfLmetcD0Jcmbhbdjfqbr2hJ29nClLQ8ecCVL1GkPBE1IiR7iNFjSw3k8kB5XRlvUBHCgM6MhyWjjUmqNOMOrHszOa2C4vGrq4w4cnvAov4

Однак, правильних думок і харчування все одно недостатньо для переходу до здорового способу життя. Його важлива складова – спорт і регулярні фізичні навантаження по типу кругових тренувань. Заняття фітнесом допомагають розігнати метаболізм і поліпшити загальний стан організму – стати сильніше, стрункіше, попрощатися з задишкою та хронічною втомою.

Фітнес-інструктори рекомендують чергувати різні спортивні активності, наприклад, танці, фітнес і стретчинг. Або відвідувати кругові тренування, де поєднуються різні навантаження. Мережа фітнес клубів "Fitcurves" по Києву пропонує 30- хвилинні тренування для жінок, які включають розминку, аеробні та анаеробні вправи і заминку. Це дозволяє за одне тренування втрачати до 500 калорій.

Схожі новини