1 2 3 4 5 6

Інші

У Бердичеві відкрили ліцей-інтернат спортивного профілю

02.09.2020 10:18Інші

1 вересня, у День знань, урочисто відкрито Бердичівський ліцей-інтернат спортивного профілю Житомирської обласної ради. Як було повідомлено, комунальний навчальний заклад «Бердичівська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Житомирської обласної ради з 1 вересня 2020 року перейменовано у Бердичівський ліцей-інтернат спортивного профілю Житомирської обласної ради.

Основними видами спорту у ліцеї є легка атлетика, футбол, художня гімнастика, хокей на траві та волейбол. У майбутньому кількість видів спорту, можливо, буде збільшено. У закладі будуть навчатися не лише учні з Бердичева, а також з інших населених пунктів Житомирської області. На даний момент набрано 128 ліцеїстів із 180 можливих, але набір продовжується.

На території закладу відбулися показові виступи майбутніх ліцеїстів, також було презентовано алею слави спортивних зірок Житомирської області.

Директор ліцею на території навчального закладу вручила ліцеїстам символічний коровай, пролунали гімн та гасло ліцею.

Далі відбувся огляд локації ліцею-інтернату. Відкритий урок для почесних гостей та ліцеїстів з легкої атлетики провів майстер спорту з легкої атлетики, переможець та призер всеукраїнських та міжнародних змагань В’ячеслав Олішевський.

У актовій залі відбулася зустріч почесних гостей з тренерсько-викладацьким складом ліцею. Від імені голови Житомирської обласної ради Володимира Ширми – депутат Житомирської обласної ради Остап Маланюк вручив почесну грамоту Юлії Олішевській та подяку В’ячеслав Олішевському. Юлія Олішевська передала для ліцею подарунок у відновлюючий кабінет ліцею-інтернату. Проректор з навчально-педагогічної частини Харківської державної академії фізичної культури Марина Корольова, яка є бердичівлянкою та випускницею Бердичівської ЗОШ №15, розповіла, що їхній навчальний заклад з радістю прийме на навчання випускників ліцею-інтернату.

На завершення гості відвідали інтерактивний музей спорту, де представлені експонати з різних видів спорту, у тому числі нагороди Юлії Олішевський, футбольний м’яч з автографом легендарного футболіста, головного тренера національної збірної України з футболу Андрія Шевченка, різноматні трофеї вихованців ДЮСШ міста Бердичева та школи-інтернату. Cаме у музеї спорту відбулося підписання меморандуму про співпрацю представниками обласної влади, ліцею та Харківської державної академії фізичної культури. Гості також залишили свої перші записи у книзі почесних гостей новоствореного закладу.

за матеріалами Ріо-Бердичів

Спортивний Житомир

Теги: Бердичів 

Схожі новини