1 2 3 4 5 6

Інші

У Малині відбувся ІІІ відкритий турнірі з шахів та більярду

16.01.2020 11:02Інші

Близько 30 учасників з'їхалось минулих вихідних до Малина, щоб взяти участь в ІІІ відкритому турнірі з шахів та більярду.

Подібні змішані спортивні змагання проходять лише у Малині з ініціативи й підтримки шахового клубу «Майстер» (керівник — Сергій Барановський) та громадської організації любителів більярдного спорту «Клуб Вісімка» (голова —Володимир Мілієнко) та міської ради.

Цього разу географія прихильників цих ігор не обмежувалась лише одним Малином, а були спортсмени з Бердичева та Житомира.

Відрадно те, що до цієї когорти потрапив і віцепрезидент федерації шахів, директор Агенції регіонального розвитку Житомирської області Артем Сачук, котрий, до речі, піднявся на найвищу сходинку п'єдесталу, виступаючи у двоборстві шахи-більярд за кількістю набраних очок.

А у шахах беззаперечну першість виборов молодий, але вже доволі титулований вихованець Малинської школи шахів та ЦДЮТ, одинадцятикласник ЗОШ №3 Дмитро Осадчук, не програвши жодної партії своїм суперникам.

Перше місце у більярді зайняв член ГО любителів більярдного спорту «Клуб Вісімка» Більярдний Клуб Вісімка Сергій Ларін, взявши гору у фіналі в Євгена Забараса. А у дитячому турнірі удача посміхнулася також вихованцю «Клубу Вісімка» Максимові Ковальчуку, котрий на шляху до перемоги здолав усіх своїх суперників

А на шахових дошках перші місця серед дітей завоювали юні бердичівляни — Надія та Данило Здорики. А за сумою балів у двоборстві переміг учень Малинської ЗОШ № 6 Роман Омельчук.

Вкотре свою високу майстерність гри у більярд продемонструвала й малинська більярдистка Анастасія Осадча, котра нарівні грала з чоловіками та, дійшовши до півфіналу, у напруженому двобої залишила перемогу Андрію Шилюку.

за матеріалами infomalin.biz

Спортивний Житомир

Теги: Малин 

Схожі новини