1 2 3 4 5 6

Інші

У міській раді нагородили житомирських параспортсменів, які представляють місто на міжнародних змаганнях

27.12.2019 12:10Інші

Про спортивні досягнення спортсменів, які заслуговують на повагу та своїм прикладом допомагають іншим повірити у себе, про тренерів, що готують параспортсменів-чемпіонів, а також благодійників, що сприяють розвитку спорту людей з інвалідністю йшлося на сьогоднішній зустрічі у міській раді. 26 грудня Житомирський регіональний центр з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт» підбивав підсумки річної роботи своєї організації.

Цьогоріч на міжнародних та всеукраїнських змаганнях спортсмени завоювали 215 медалей і на 40 тис очок збільшили досягнення в порівнянні з попереднім роком. «У цьому році спортсмени завоювали 140 тис очок, які підуть в залік нашого регіонального центру по Україні, в попередньому році було менше - 100 тис», - відмічає керівник Центру Юрій Панасюк. Серед здобутків - бронзові та срібні нагороди змагань європейського та світового рівня, один чемпіон України та Європи з дзюдо Нетяга Лука (вихованець ДЮСШ №2 Житомирської міської ради).

Йшлося і про реалізацію проєктів та зміцнення контактів між організаціями осіб з інвалідністю України та Білорусі, завдяки яким було роздано спортивний інвентар з боччі, настільного тенісу, шашок та шахів для ГО з інвалідністю.

Під час зустрічі висловлена вдячність управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради за вагомий внесок у розвиток спорту осіб з інвалідністю.

За високі спортивні результати нагороджено:

Олександра Гонгальського, який посів ІІ місце на Чемпіонаті Світу з шашок, виграв Кубок світу і є вже не вперше діючим чемпіоном України 2019 року.

Ольгу Лук‘янчук, ученицю ЖВПУ-і, яка у складі національної паралімпійської збірної України здобула бронзову нагороду на чемпіонату Європи з голболу;

Миколу Жабняка, чемпіона України (6-те та 9-те місце ЧС-19 р. з легкої атлетики у Дубаї, учасник трьох паралімпіад);

Тренера СДЮШОР з л/а, старшого тренера з л/а Інваспорту Сергія Єдинача за підготовку спортсмена МСУМК Жабняка Миколи;

Людмилу Лозко, яка в складі національної паралімпійської збірної України здобула бронзову нагороду чемпіонату Європи з волейболу сидячи;

Філон Анастасію, яка у складі національної паралімпійської збірної України здобула бронзову нагороду чемпіонату Європи з волейболу сидячі;

Хіміча Олександра – за ІІІ-є місце на Чемпіонаті світу та ІІІ місце на Чемпіонаті Європи з армспорту;

Тренера Сергія Товчигу за підготовку чемпіона України та Європи з дзюдо Нетяги Луки.

Тренера Денисовця Анатолія за підготовку бронзових чемпіонів Європи з волейболу сидячи Ілон Анастасії та Лозко Людмили;

Тренера з пара-карате Олексія Мінаєва за підготовку спортсменів Зелінського Данила, Андрєєва Іллі, Ярмоліцької Божени та Довбні Кирила;

Тренера з пара-армспорту Руслана Мінгазова за підготовку багатьох спортсменів, які є призерами всеукраїнських змагань.

Тренера Анну Яцкову та клуб «ДОДЗЕ» за сприяння та організацію змагань, а також підготовку спортсменів з пара-карате.

Також за вагомий внесок у розвитку спорту осіб з інвалідністю нагороджено директора Житомирського вищого професійного училища-інтернату Олену Дерев’янко, голову Житомирської міської асоціації людей з інвалідністю Ольгу Хоменко, голову Житомирської організації Українського товариства глухих Валерія Дем’янчука, висловлено Подяку ТОВ ТД "Житомирські ласощі".

Спортивний Житомир

Теги: Інваспорт 

Схожі новини