1 2 3 4 5 6

Інші

​У Радомишлі завершили реконструкцію спорткомплексу «Динамо».

14.01.2021 13:59Інші

Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко проінспектував спорткомплекс «Динамо» у Радомишлі, де завершилась реконструкція, яка тривала два роки.

Про це 14 січня на своїй сторінці у соцмережі повідомив голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

«Готуємося до реалізації нових проєктів та завершуємо відкривати ті об’єкти, що побудували минулого року. Сьогодні завітав до Радомишля, де в рамках програми Президента "Велике будівництво" було відреконструйовано спортивний комплекс «Динамо». Понад два роки тривала важка та кропітка реконструкція, яка змінила його до невпізнаваності. Переглядаючи фото з першого візиту до Радомишльського району ще восени 2019 року, я щодня очікував на завершення ремонтних робіт, щоб нарешті побачити як розпочнуть займатися нові спортивні таланти Житомирщини та почути радісні вигуки вболівальників на трибунах. Бажаю, щоб ця велика й простора зала завжди була наповнена дітьми, гарним настроєм і перемогами», - йдеться у дописі Віталія Бунечка.

Він підкреслив, що такі об’єкти є гарним прикладом спільної роботи держави, обласної і місцевої влади та різних гілок влади на благо громади. Така співпраця дає можливість отримати відчутний результат у досить короткий строк. Тому відтепер, школярі та молодь Радомишльської громади у вільний час зможуть ще більше часу приділяти заняттям спортом, адже фізкультура і спорт – це головні носії здоров’я людини.

«Приємно, що в наш час здоровий спосіб життя стає тим трендом, якому намагається слідувати молодь. Але наше завдання – створювати умови для того, щоб це бажання у наших дітей не згасало через побутові негаразди, а тільки розвивалося. Після реконструкції у спорткомплексі «Динамо» у Радомишлі продовжать роботу секції з футболу, волейболу, баскетболу, гімнастики та кікбоксингу», - написав Віталій Бунечко.

Загалом, за його словами, на будівництво спорткомплексу спрямували майже 26 мільйонів гривень, з них 6 мільйонів – співфінансування з боку місцевого бюджету. В рамках проєкту виконано ремонт внутрішніх приміщень, в тому числі зроблено «з нуля» балкон для 300 глядачів, заміну покрівлі, улаштування бетонних підлог, оновлення внутрішніх санітарних вузлів з душовими кімнатами, комплексну термосанацію будівлі, монтаж системи кондиціонування та вентиляції, а також оздоблення фасадів.

«Гарні справи притягують одне одного. Тому поряд зі спорткомплексом за підтримки народного депутата України Тетяни Грищенко побудовано новий спортивний майданчик вартістю 1,6 мільйона гривень. Це дозволить ще більшій кількості учнів влітку займатися спортом та проводити змагання з міні-футболу. Насамкінець, хочеться побажати, щоб після відкриття спорткомплексу серед імен великих та знаменитих спортсменів-українців стало ще більше представників Радомишльської громади», - додав наостанок Віталій Бунечко.

Спортивний Житомир

Теги: спорткомплекс Динамо Радомишль  

Схожі новини