1 2 3 4 5 6

Інші

​У спорткомплексі Радомишля – «Динамо» завершили монтаж глядацьких балконів

16.08.2019 15:17Інші

У Радомишлі активно працюють над завершенням реконструкції спорткомплексу «Динамо». Це один із 43 об’єктів ДФРР, який відновлюють на Житомирщині цьогоріч. Вже завершили монтаж глядацьких балконів в основному корпусі, ремонт у прибудові та надбудові, продовжують оздоблювальні роботи у спортивному залі, про це повідомляють у департаменті регіонального розвитку ОДА.

У спортзалі завершили монтаж глядацьких балконів та працюють над влаштуванням підлоги. Після цього проводитимуть облицювання стін м’яким матеріалом. Також ззовні та всередині закінчили повністю ремонт прибудови, де розміщені роздягальні, та оглядовий майданчик у надбудові.

Раніше спорткомплекс утеплили, яскраво оздобили фасад, проклали всі інженерні мережі.

Нагадаємо, що реконструкція комплексу «Динамо» входить до проектів регіонального розвитку області, роботи розпочали у 2018 році за кошти ДФРР у співфінансуванні із бюджетом Радомишльської ОТГ.

Цьогоріч із ДФРР виділили майже 3 млн грн на завершення реконструкції об’єкту. Загальна ж вартість реконструкції – близько 16 млн грн, з яких 70% – кошти ДФРР, 30% – місцевого бюджету.

За матеріалами ОДА

Спортивний ЖитомирСхожі новини