1 2 3 4 5 6

Інші

У ЖДУ ім. І. Франка відкрили оновлену Галерею спортивної слави

30.05.2019 13:03Інші

Нагороди, медалі, спортивний одяг спортсменів – у Житомирському державному університеті ім. І. Франка відкрили оновлену Галерею спортивної слави.

Відкриття відбулося у четвер, 30 травня, за участю президента НОК України Сергія Бубки, заступника голови ОДА Ярослава Лагути та голови Житомирського обласного відділення НОК України Олександра Оніщука.

«До успіху дорога важка, але емоції при його досягненні варті всіх зусиль. Працюючи, досягнете нових висот. На певному етапі спортивного життя починаєш сам із собою змагатися, прагнеш вдосконалення. Розпочинати з найменшого важко, проте приємно здобувати все нові перемоги», – звернувся Сергій Бубка до спортсменів Житомирщини.

Для присутніх провели екскурсію галереєю. Тут представлені стенди із короткими відомостями про спортивні осередки області, досягнення спортсменів, медалі, нагороди, кубки та, навіть, спортивна форма із взуттям.

«Спортивна історія Житомирщини дуже гідна, надійна і міцна. Її потрібно берегти та шанувати. Варто й надалі інвестувати у молодь та спорт», – зазначив Сергій Бубка на відкритті галереї.

Спортивний Житомир

Теги: ЖДУ Франка НОК 

Схожі новини