1 2 3 4 5 6

Інші

У Житомирі відбудеться чемпіонат Десантно-штурмових військ з «Регбі-7»

25.06.2019 13:30Інші

У четвер 27 червня, в Житомирі, на стадіоні загальноосвітньої школи №28 відбудеться чемпіонат Десантно-штурмових військ Збройних Сил України з «Регбі-7».

У змаганнях візьмуть участь шість збірних команд з бойових військових частин та Навчального центру Десантно-штурмових військ.

Переможців чемпіонату буде нагороджено перехідними кубками, грамотами та цінними подарунками від командувача Десантно-штурмових військ Збройних Сил України генерал-лейтенанта Михайла Забродського.

Забезпечуватиме судійську колегію чемпіонату ДШВ - представники Федерації Регбі України.

Гості свята матимуть змогу оглянути сучасні зразки бойової техніки, яка стоїть на озброєнні в підрозділах українського десанту, а також скуштувати смачної десантної каші.

Запрошуємо всіх!

Вхід – вільний, початок чемпіонату 27 червня о 10:00 за адресою: м. Житомир, стадіон загальноосвітньої школи №28, вул. Тараса Бульби-Боровця, 17.

Відзначимо, що регбі активно застосовується та пропагується в арміях країн НАТО. Даний олімпійський вид спорту був впроваджений в Десантно-штурмових військах на весні поточного 2019 року за ініціативи командувача Десантно-штурмових військ ЗС України генерал-лейтенанта Михайла Забродського. Регбі значно підвищує фізичні навички десантників зі швидкості, спритності, витривалості, координації рухів та боротьби.

Спортивний Житомир

Теги: анонси військові регбі 

Схожі новини