1 2 3 4 5 6

Інші

У Житомирі з 1 вересня може запрацювати відділення спортивного ліцею, - Ширма

14.02.2018 11:42Інші

Вже з 1 вересня в Житомирі може запрацювати спортивний ліцей. Щоправда, існуватиме він поки у вигляді відділення. Таку ідею минулого тижня обговорили на спільній нараді голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма та голова ОДА Ігор Гундич. Наразі питання знаходиться на опрацюванні і має виноситися на найближчу сесію обласної ради.

Про це “Спортивному Житомиру” розповів Володимир Ширма: 

- Поки ми зупинилися на варіанті створити відділення спортивного ліцею  на базі нашого ліцею-інтернату для обдарованих дітей. Там є можливість сьогодні набрати дітей, їх поселити і харчувати, є можливість покращити спортивну базу інтернату, де ці діти будуть займатися.

Тому поки що спортивний ліцей буде існувати у вигляді відділення. Принаймні дуже хочеться це зробити.

Зараз дали доручення управлінню сім’ї, молоді та спорту ОДА, управлінню освіти. Вони зараз опрацьовують всі матеріали. І на цій сесії, яка буде 7 березня, внесемо зміни до статуту цього навчального закладу. Внесемо зміни в штатний розпис, додамо фінансування. І вже з першого вересня плануємо туди набирати учнів.  Я думаю, що ми це зробимо. 

За словами Володимира Ширми у спортивному відділенні ліцею-інтернату для обдарованих дітей зможуть займатися талановита молодь, починаючи з сьомого класу. Причому це будуть діти не лише з нашої області, а й з інших регіонів.

- Вони зможуть там жити, навчатися, два рази тренуватися, харчуватися. І потім, після закінчення, вступати до житомирських ВУЗів і поповнювати команди майстрів.

Питання щодо видів спорту, які будуть представленні у спортивному відділенні, поки відрите. Наразі профільні управління збирають інформацію від федерацій, щоб прийняти консолідоване рішення.

Спортивний Житомир

Схожі новини