1 2 3 4 5 6

Інші

У Житомирському державному університеті планують ввести чирлідинг

11.02.2019 16:44Інші

У Житомирському державному університеті імені Івана Франка сприятимуть популяризації чирлідингу в місті та області. З навчального року 2019/2020 рр. на кафедрі фізичного виховання і спорту вишу хочуть відкрити нову спеціальність за освітньою кваліфікацією "Магістр". 

Про це розповіла декан факультету Тамара Кутек:

“Нещодавно у нас відбувся семінар "Особливості впровадження чирлідингу в навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів" за участі президента федерації чирлідингу України Боляка Андрія Анатолійовича. Захід пройшов дуже вдало, багато викладачів було. Тепер ми хочемо розвивати цей вид спорту, бо він зараз дуже популярний і навіть є в шкільній програмі. З наступного навчального року будемо проводити набір студентів магістратури на нову освітню програму “Фітнес та рекреація”. У навчальний план цієї програми ми плануємо ввести чирлідинг”

Довідка: Чирлідинг - вид спорту, який поєднує в собі елементи шоу і видовищних видів спорту (танці, гімнастика та акробатика). Чирлідинг зародився в США в 1870-і роки і набув найбільш широкого поширення до середини XX століття.

Чирлідинг можна розділити на два основних напрямки:

  1. змагання команд за програмами, підготовленими за спеціальними правилами;
  2. робота зі спортивними командами, клубами, федераціями для виконання наступних завдань:
  • залучення глядачів (вболівальників) на стадіони і в спортивні зали з метою популяризації фізкультури і спорту, здорового способу життя;
  • створення сприятливого морально-психологічного клімату на стадіоні, пом'якшення агресивного настрою вболівальників-фанатів;
  • створення обстановки «позитивного фанатизму» та управління емоціями фанатів;
  • підтримка спортивних команд, що беруть участь у матчі;
  • активізація і різноманітність рекламно-іміджевої роботи на спортивних заходах.

Спортивний Житомир

Схожі новини