1 2 3 4 5 6

Інші

У Житомирі пів сотні спортсменів змагалися на чемпіонаті з кросфіту серед команд ДШВ

12.09.2021 10:24Інші

На Михайлівській у Житомирі 11 вересня проводять чемпіонат з функціонального багатоборства Crossfit серед команд десантно-штурмових бригад Збройних сил України. Участь у змаганнях беруть 14 команд з усієї України: п’ять бригад ДШВ, 199-й навчальний центр ДШВ, 132-й окремий розвідувальний батальйон, Житомирський військовий інститут, військова академія м. Одеса, а також три команди місцевих спортивних клубів.

«Сьогодні традиційно вже втретє у місті Житомирі відбувається чемпіонат з функціонального багатоборства Crossfit. Започаткований він був у 2017 році, у 2020 році пропустили через пандемію. Кожен рік найсильніші спортсмени з усіх бригад Десантно-штурмових військ та представники міста Житомира, оскільки ми запрошуємо і цивільні команди, проводимо чемпіонат з функціонального багатоборства. Сьогодні присутні 14 команд», - розповідає т. в. о. начальника фізичної підготовки та спорту КДШВ ЗСУ Іван Руденко.

Цього року вперше до змагань приєдналися жіночі команди.

Учасники виконують чотири комплекси з функціонального багатоборства Crossfit. Серед завдань - присідання з покришкою, бурпі з перестрибуванням тумби, підтягування, жим штанги лежачи для чоловіків - 100 кг, для жінок - 30 кг.

«Ми приїхали з міста Дніпра, 25 окрема Січеславська бригада. Для нас це не вперше, наша команда бере участь 4 рік поспіль. Цього року, я вважаю, що ми готові, як ніколи. Що можу сказати стосовно проведення таких заходів. Я вважаю, що то є на краще, бо воно розвиває силу, швидкість, волю», - ділиться військовослужбовець 25-ї бригади ДШВ Дмитро.

«Для жінок більш легкі умови, оскільки у нас і вага набагато менша, ніж у них. Вони піднімають штангу 100 кг, а ми піднімаємо штангу 30 кг. Так само перестрибування через тумбу, у них - 60 см, у нас - 50 см і таких поблажок для дівчат набагато більше. Але вони всі на витривалість, вони всі на фізичну підготовку загальну і це все дуже важко», - каже курсантка ЖВІ ім. С. П. Корольова Катерина.

Переможців чемпіонату обиратимуть за результатами чотирьох комплексів. Нагороджуватимуть найкращі команди кубками та медалями.

За матеріалами Житомир.info

Теги: ДШВ кросфіт  

Схожі новини