1 2 3 4 5 6

Інші

​У Житомирі поліцейські розповіли про забіг єдності та планують встановити рекорд

07.06.2021 15:42Інші

7 червня на Старому бульварі біля Головного управління Нацполіції Житомирщини організатори прийдешнього спортивного заходу розповіли про ідею, зміст і порядок проведення забігу єдності та оголосили про фіксацію рекорду у Книзі рекордів України. Також запросили всіх охочих до реєстрації на участь у спільному з поліцією забігу.

Про це 7 червня інформує пресслужба ГУНП в Житомирській області.

Головне управління Національної поліції в Житомирській області ініціювало проведення спортивно-масового заходу Забіг єдності «Поліція передає естафету». До її реалізації долучилась Неурядова організація «Сучасний формат», спортсмени та Житомирська міська рада.

"Ця значна спортивна подія буде уже цього тижня, 12 червня. Забіг відбуватиметься як за участі дорослих команд з числа поліцейських і представників громади, так і дитячих – відповідно до віку. Також працюватиме безпекове містечко, де усі бажаючі зможуть познайомитись із роботою багатьох служб і підрозділів поліції, у т.ч. спеціального призначення", - презентував прийдешній захід начальник ГУНП в Житомирській області Юрій Олійник.

Мета заходу – залучити якомога більше жителів громади до діалогу безпеки. Форма проведення – це командна естафета. Кожен з учасників пробіжить центральними вулицями Житомира 3 км, а разом – 12 км.

"Ми хочемо донести до всієї громади, що безпека – це наша спільна справа і залежить від дій кожного з нас. Тому ми біжимо разом. Не від поліції, а з поліцейськими!" – зазначила виконавча директорка неурядової організації “Сучасний Формат” Жанна Соловйова.

Оскільки такий формат є нестандартним та відбудеться вперше в Україні, планується досягнення нового рекорду в у категорії «Спорт, масові заходи», а саме: наймасовіший спортивний забіг нового формату: змішана естафета містян та поліцейських. Фіксацію рекорду проведуть представники Книги рекордів України.

Житомирська триатлетка Анна Абдулова, яка також долучилась до організації забігу єдності, розповіла про запланований сценарій спортивного свята і про подарунки та нагороди, що чекають учасників.

Організатори проінформували про тимчасове обмеження руху транспорту 12 червня з 9.00 до 12.00 по ділянках вулиць Великій Бердичівській (від вул. Театральної до вул. Шевченка), Пушкінської (від вул. Чорновола до Нового бульвару) та на Старому бульварі (біля ГУНП в Житомирській області). Відтак житомирян просять із розумінням поставитись до запланованих змін.

Усі бажаючі долучитись до участі у забігу єдності можуть зареєструватись за посиланням http://www.sformat.org/zabig/

Захід проходитиме (старт і фініш забігу) за адресою м. Житомир, вул. Старий бульвар, 5/37 з 8:00 до 14:00.


Теги: Абдулова Олійник поліція забіг рекорд  

Схожі новини