1 2 3 4 5 6

Інші

У Житомирі спортсмени зі скандинавської ходьби підбили підсумки 2021 року та розповіли про плани на 2022-й

21.01.2022 09:44Інші

У 2021 році скандинавську ходьбу офіційно визнано видом спорту. Розвитком даного виду спорту в Україні опікується Федерація спортивного туризму. А кількість любителів скандинавської ходьби постійно зростає.

Про це розповіла голова ГО «Територія Краси, Здоров’я та Успіху», керівниця Житомирського представництва ВГО "Українська федерація скандинавської ходьби "Ірина Снігуровська під час звіту про діяльність організації. Житомирські спортсмени - аматори та професіонали об’єдналися у клуб «Nordic Walking.ZT», - 20 січня поінформувала пресслужба міськради.

Минулого року житомиряни долучилися до челенджу «Jerusalema Nordic Walking Change Ukraine», а також взяли участь у Всеукраїнських змаганнях зі скандинавської ходьби на острові Хортиця, Кубку Дніпропетровської області зі спортивного туризму та скандинавської ходьби тощо. Своїм досвідом вони ділилися на практикумах та конференціях, у рамках спеціальних майстеркласів, сканді-турів та шкіл.

Представниками ГО «Територія Краси, Здоров’я та Успіху» реалізовано соціальні проєкти. Це і проєкт «Майстерня активного довголіття» за підтримки департаменту соціальної політики міської ради, а також проєкт соціальної дії у співпраці з ГО «Інститут Креативних Інновацій». Організаційно-фінансову допомогу ГО надавали і управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради та департамент культури, молоді та спорту облдержадманістрації.

Також вони брали участь і в загальноміських заходах: «Майстерня міста», «Шаную воїнів, біжу за Україну», «Космічний напівмарафон».

У планах на 2022 рік – розвиток співпраці з громадами області, освітніми закладами зокрема, участь у змаганнях зі спортивного туризму – скандинавської ходьби, проведення сканді- турів і таборів, а також проєктів для людей з інвалідністю та людей похилого віку.

Довідково: Скандинавська ходьба (інші назви Nordic Walking або Finnish sauvakävely) — вид фізичної активності, у якій використовується методика занять і техніка ходьби з використанням спеціальних палиць.

Теги: скандинавська ходьба  

Схожі новини