1 2 3 4 5 6

Інші

У Житомирі тренерів нагородили преміями та дипломами

09.11.2021 13:24Інші

Житомирських тренерів нагородили преміями та дипломами виконавчого комітету Житомирської міської ради за високі досягнення у галузі фізичної культури і спорту, підняття авторитету міста Житомира на спортивній арені. Вручення нагород відбулося сьогодні в пресцентрі міської ради.

Про це 9 листопада поінформували в міськраді.

Наставників житомирських спортсменів – переможців та призерів змагань всеукраїнського та міжнародного рівнів привітала заступниця міського голови Марія Місюрова.

«Ви є взірцем самовідданості, яку передаєте своїм вихованцям, і завдяки чому ми сьогодні вже маємо не одне покоління славетних спортивних імен. Наснаги вам та успіхів у подальшій тренерській діяльності», – сказала Марія Місюрова.

Найкращими тренерами міста 2021 року стали 49 тренерів, зокрема 19 тренерів з олімпійських видів спорту, 28 тренерів неолімпійських видів спорту та 2 тренери серед осіб з інвалідністю.

Серед олімпійських видів спорту:

Мазепа Іван Юрійович

стрільба з лука

Хомутовська Ольга – чемпіонка України зі стрільби з лука серед юніорів

Мельник Віталій

бокс

Сезько Анна – срібна призерка чемпіонату Європи з боксу

Дворнін Сергій

бокс

Возний Іван – чемпіон України з боксу серед учнів

Пашков Дмитро

бокс

Сахневич Максим та Семенюк Даниїл – призери чемпіонату України з боксу серед учнів

Дорошук Іван Іванович

велоспорт

Ноздрачова Наталія – срібна призерка чемпіонату України у багатоденній гонці

Столяр Михайло Григорович

велоспорт

Цибульська Марина – срібна призерка чемпіонату України у багатоденній гонці

Ледньова Алла Євгеніївна

л/а

Лампіцький Кирило - Чемпіон України серед юнаків з бігу на 60 м з/б та 110 м з/б

Чернов Андрій Іванович

л/а

Поліщук Олексій - ІІ місце на Чемпіонаті України з л/а серед юнаків (с/х 10 км)

Євсєєва Інна Миколаївна

л/а

Жданюк Дарія - І місце на чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів, (біг 4х400м)

Малівський Анатолій Анатолійович

л/а

Білорус Олексій - ІІ м. на командному чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні (с/х)

Зінченко Анатолій Миколайович

л/а

Руденко Олександра - І місце на чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів, (біг 4х200м)

Єдинач Сергій Миколайович

л/а

Прокопенко Софія - ІІІ місце на чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів, (біг 4х400м)

Котвицький Леонід Болеславович

триатлон

Яненко Олександр – ІІІ м на чемпіонаті України з триатлону серед юніорів

Тищенко Віталій Анатолійович

сучасне п’ятиборство

Ковальова Ольга ІІ м. на чемпіонаті України з сучасного п’ятиборства до 17 років

Зелінська-Тищенко Вікторія Тадеушівна

сучасне п’ятиборство

Кушнір Дарія - І м. на чемпіонаті України з сучасного п’ятиборства до 13 років

Вигівський Олександр Пилипович

сучасне п’ятиборство

Борчукова Катерина - ІІІ м. на чемпіонаті України з сучасного п’ятиборства серед юніорів

Дмитренко Сергій Григорович

дзюдо

Слободенюк Аліна – І м. кубку України з дзюдо

Соколовська Аліна Анатоліївна

дзюдо

Селівестрова Софія та Стоцька Маргарита – призери гімназіади України з дзюдо

Кравченко Вадим Семенович

волейбол

срібні призери чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд (І ліга)

Серед неолімпійських видів спорту:

Долгіх Анастасія Андріївна

спортивна аеробіка

Стельмашова Анастасія, Березюк Валерія, Демчук Діана - чемпіонки України зі спортивної аеробіки серед юнаків та молоді

Сушинська Ілона Юріївна

спортивна аеробіка

Тімченко Анна - чемпіонка України зі спортивної аеробіки серед юнаків та молоді

Мохорт Олександра Олексіївна

спортивна аеробіка

Шейко Ніколь, Денисенко Катерина, Фесько Дар’я - чемпіонки України зі спортивної аеробіки серед юнаків та молоді

Мохорт Лариса Валеріївна

спортивна аеробіка

Мохорт Олександра – срібна призерка чемпіонату світу зі спортивної аеробіки

Жуковська Маргарита Олексіївна

спортивна аеробіка

Блохіна Марія, Новик Анжеліка – чемпіонки України зі спортивної аеробіки серед юнаків та молоді

Овсієнко Юрій Олександрович

козацький двобій

Стеблецький Назар - ІІ місце на чемпіонаті України з козацького двобою

Петрик Руслан Володимирович

айкідо

Петрик Антоніна - переможниця Кубку України з айкідо

Романчук Віктор Миколайович

гирьовий спорт

Переможці та призери чемпіонатів України з гирьового спорту

Пронтенко Василь Віталійович

гирьовий спорт

Переможці та призери чемпіонатів України з гирьового спорту

Пронтенко Костянтин Віталійович

гирьовий спорт

Переможці та призери чемпіонатів України з гирьового спорту

Шанюк Борис Опанасович

гирьовий спорт

Переможці та призери чемпіонатів України з гирьового спорту

Дротенко Олександр Леонідович

таеквондо

Гринько Давид, Гусєва Катерина чемпіони України з таеквон-до ІТФ

Ісакова Тетяна Леонідівна

спортивна аеробіка

Шелест Ілона – ІІ м на чемпіонаті світу зі спортивної аеробіки

Томашевська Вікторія Анатоліївна

спортивна аеробіка

Переможці та призери чемпіонатів України зі спортивної аеробіки

Гопанчук Вячеслав Анатолійович

Кікбоксинг WAKO

Мельник Артем – володар кубку Європи з кікбоксингу

Кузьменко Анатолій Вікторович

карате традиційне

Панійван Кирило та Чабаненко Іван - призери чемпіонатів України з традиційного карате

Джунь Едуард Леонідович

карате традиційне

Кузьменко Анатолій – І м на чемпіонаті України з традиційного карате

Кудряшова Тетяна Володимирівна

самбо

Сідловський Михайло – 3 місце на чемпіонаті України з самбо (кадети)

Голуб Вадим Юрійович

самбо

Чугайнова Дар’я - ІІ м. Чемпіонат світу з боротьби самбо

Парфенюк Наталія Геннадіївна

самбо

Пронь Анастасія - І м. Чемпіонат України з боротьби самбо (дівчата)

Рудницький Максим Леонідович

самбо

Бабіч Владислав - І м. Чемпіонат України з пляжного самбо (юнаки)

Чернокоз Ольга Василівна

самбо

Чернокоз Марія - ІІІ м. Чемпіонат України з самбо (юніорки)

Кумечко Олена Миколаївна

самбо

Проценко Анна-Марія –

ІІІ м. Чемпіонат світу з боротьби самбо

Баленков Андрій Олександрович

пауерліфтинг

Колеснікова Ірина – І м Чемпіонат України (одна у категорії, виконала ІІІ р.)

Гресь Марина Ярославівна

Веслування на човнах Дракон

Переможці кубку України з веслування на човнах «Дракон»

Мороз Дмитро Михайлович

Веслування на човнах Дракон

Переможці кубку України з веслування на човнах «Дракон»

Бардашевський Юрій Валерійович

Веслування на човнах Дракон

І м. чемпіонат України з веслування на човнах «Дракон» (D-12, 200м.)

Думанський Ярослав Нестерович

шахи

Петренко Марина - ІІ м. чемпіонат України з шахів серед дівчат до 12 років

Серед осіб з інвалідністю:

Яблонська Алла Микол

плавання

Призери Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» (плавання)

Будзінський Роман Леонідович

волейбол

Прокопчук Аліна –

І м. Всеукраїнська спартакіада «Повір у себе» (волейбол)


Теги: тренер нагорода  

Схожі новини