1 2 3 4 5 6

Інші

У Житомирі ​відбулося відкриття XXII спортивних ігор серед збірних команд дежслужбовців та посадовців

13.08.2021 15:26Інші

У Житомирі 13 серпня відбулося урочисте відкриття XXII спортивних ігор серед збірних команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

Про це інформує сайт ОДА.

До відкриття долучилися представники профільних структурних підрозділів Житомирської облдержадміністрації, Житомирської міської ради, районних державних адміністрацій області, громадськість та ЗМІ.

Участь у спортивному заході взяли представники Житомирської обласної державної адміністрації, Житомирської обласної ради, районних державних адміністрацій області та Житомирської міської ради.

Учасники спартакіади змагаються за першість у п’яти видах спорту: волейбол, футзал, настільний теніс, швидкі шахи та шашки.

Довідково. Відповідно до положення про Всеукраїнську спартакіаду серед регіональних збірних команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування даний захід проводиться з метою зміцнення здоров’я державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

Основними завданнями Всеукраїнської спартакіади є залучення державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування до занять фізичною культурою і спортом, організація їх активного відпочинку, розвиток найбільш популярних видів спорту, пропаганда здорового способу життя.

Теги: спортивні ігри  

Схожі новини