1 2 3 4 5 6

Інші

У Житомирі відбулося засідання координаційної ради з питань фізичної культури та спорту

02.03.2020 11:36Інші

Представляти цікаві інноваційні проєкти, які будуть корисними для мешканців міської ОТГ, й активніше брати участь у конкурсі на отримання гранту міського голови запрошують заступниця міського голови Марія Місюрова та начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук, звертаючись до житомирських спортивних організацій та клубів.

Наразі готується проєкт рішення про порядок проведення конкурсу з надання гранту міського голови для кращих проєктів (заходів) в галузі фізичної культури та спорту, розроблених інститутами громадянського суспільства. Прийом конкурсних пропозицій на отримання гранту стартуватиме з квітня місяця.

«Цьогоріч загальна сума гранту міського голови становитиме 260 тис грн, які будуть розподілені між кращими проєктами, розробленими громадськими організаціями фізкультурно-спортивного спрямування та спортивними клубами. Грант дає можливість придбати спортивний інвентар, провести змагання, заходи, фестивалі, - повідомила Ірина Ковальчук на координаційній раді з питань фізичної культури та спорту.

З керівниками місцевих спортивних федерацій та клубів були обговорені питання стосовно внесення змін до Положення про гранти міського голови для ГО спортивного спрямування, змін у законодавстві про державні закупівлі, а також висвітлення спортивних подій.

Так, відповідно до законодавчих змін інститут громадянського суспільства, який визнаний переможцем Конкурсу, для отримання фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів повинен відкрити рахунок в органах Державного казначейства України.

«Конкурс проводиться з метою впровадження інноваційних підходів до реалізації соціальної політики в галузі фізичної культури і спорту на муніципальному рівні, тому в написанні проєктної заявки слід врахувати інноваційний момент»,- відзначалося під час зустрічі.

Профільне управління міської ради ї співпрацює більше ніж 50 спортивними організаціями . У Житомирі діють 20 федерацій з олімпійського виду спорту та 34 з неолімпійського, функціонують три дитячо-юнацькі спортивні школи, де займаються 1339 вихованців.

за матеріалами ЖМР

Спортивний Житомир

Теги: влада 

Схожі новини