1 2 3 4 5 6

Інші

У Житомирі відбувся відкритий Чемпіонат області з сучасного п'ятиборства

12.10.2020 15:39Інші

В Житомирі на центральному стадіоні міста "Спартак" завершився відкритий Чемпіонат області з сучасного п'ятиборства, під час якого визначали спортсменів, які візьмуть участь у Чемпіонаті України.

Про це Суспільному розповів тренер спортсменів Василь Толкач. За його словами, участь у Чемпіонаті України візьмуть близько 15 п'ятиборців з Житомирщини:

"Спортсмени показали достойні результати. Ми бачимо, що попередній етап підготовки пройшов нормально і підготовка до Чемпіонату України йде успішно. Надіємося, що й на Чемпіонаті України ці хлопці та дівчата покажуть хороші результати".

В останній день чемпіонату спортсмени на стадіоні бігли 800 метрів, потім мали з лазерного пістолета погасити всі мішені і піти на наступне коло. Харків'янин Артем Дрофа каже, що переміг у своїй групі і показав свій кращий результат:

"Я виконав норматив кандидата в майстри спорту в сучасному п'ятиборстві. Сьогодні найважче мені дався комбайн (біг і стрільба – ред.). Біг був нормальним, але зі стрільбою не вийшло. Результатом я задоволений, тим паче я виконав норматив кандидата в майстри спорту".

Неодноразова призерка Чемпіонату області, львів'янка Юлія Федун теж перемогла серед дівчат своєї вікової групи:

"Настрій чудовий, відчуття – також, тому що дистанція звична для мене. Падав легенький дощ, але це не заважало мені. Покращила свій результат, але плавання вдалося найважче, бо через карантин мало тренували його. На Чемпіонат України поїду обов'язково".

Житомирянин, член збірної України Тарас Хіміч переміг за сумою очок, набраних у фехтуванні, плаванні, кінному конкурі, бігу та стрільбі:

"Найважчим вчора для мене було плавання, тому що я особливо до нього не готувався. Ми будемо працювати ще, тому що проходив один період підготовки, потім буде вже більш змагальний період підготовки і там вже буду показувати серйозніші результати. Своїм результатом я задоволений".


за матеріалами Суспільне

Спортивний Житомир

Теги: сучасне п'ятиборство 

Схожі новини