1 2 3 4 5 6

Інші

У Житомирі відзначили кращих спортсменів та тренерів 2019 року

13.12.2019 13:28Інші

У Житомирі 13 грудня урочисто відзначили кращих спортсменів, їхніх тренерів та тих людей, які підтримують та розвивають спорт на Житомирщині. Цього дня у Житомирській обласній філармонії ім. С. Ріхтера відбулась церемонія нагородження лауреатів спортивного року – 2019.

Заслужені нагороди представникм спортивної галузі отримали у декількох номінаціях:


«Кращий спортсмен та спортсменка спортивного року»:
- Чулячеєв Олег - призер чемпіонату України з боксу серед чоловіків до 23 років, володар Кубку України з боксу;
- Шуптар Василь - І місце на Чемпіонаті України з боротьби вільної серед чоловіків, ІІІ місце на Чемпіонаті Європи серед дорослих;
- Лавренчук Анастасія - І місце на Чемпіонаті України з боротьби вільної серед юніорів, І місце на Чемпіонаті України з боротьби вільної серед жінок, ІІ місце на Чемпіонаті Європи серед юніорів;
- Єлістратова Юлія - срібна призерка кубку світу з триатлону в Перу, срібна призерка фіналу кубку Європи;
- Путніна Юлія – Чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное – ІІ місце;
- Четверікова Анастасія – Чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед молоді – І місце;
- Валєєв Тимур – Майстер спорту України, член збірної команди України (дзюдо), на Чемпіонаті Європи серед кадетів посів ІІ місце, І місце на Кубку Європи з дзюдо серед кадетів до 18 років, ІІ місце на Чемпіонаті Світу серед кадетів до 18 років;
- Мазур Владислав – чемпіон України у приміщенні серед дорослих та молоді, ІІ місце на командному чемпіонаті серед дорослих та молоді, чемпіон України серед дорослих зі стрибків у висоту.


«Разом із олімпійцями»:
- Дорошенко Ірина - І місце у ваговій категорії 53кг на чемпіонаті України з боротьби сумо серед юнаків та дівчат до 21 року; ІІ місце у ваговій категорії 55кг на чемпіонаті Європи з боротьби сумо;
- Мохорт Олександра – Майстер спорту міжнародного класу, член збірної команди України, І місце на чемпіонаті України серед молоді з видів командної аеробіки, ІІ місце на ЧУ серед дорослих, ІІ місце на «аеростеп» серед дорослих;
- Демчук Володимир – Майстер спорту міжнародного класу, член збірної команди України, чемпіон України серед дорослих, володар Кубку Світу серед дорослих (кікбоксинг);
- Светківська Анастасія - чемпіонка світу зі змішаних видів єдиноборств.
«Кращий тренер з неолімпійських та ігрових видів спорту»:
- Зайнчковський Максим - Тренер команди СДЮШОР з футболу «Полісся» U-15 – Чемпіон України ДЮФЛУ (Перша Ліга);
- Казьмерчук Анатолій - Тренер жіночої волейбольної команди волейбольний клуб «Полісся-ОШВСМ»;
- Терейковський Сергій - Тренер чоловічої волейбольної команди волейбольний клуб «Житичі».
«Кращий тренер року з індивідуальних видів спорту»:
- Товчига Сергій – заслужений тренер України, за підготовку Нетяги Луки – чемпіон Європи з дзюдо з вадами слуху та чемпіон України;
- Гулаков Богдан - За впровадження новаторських підходів до підготовки спортсменів;
- Дмитренко Сергій - Тренер Гринчука Владислава, чемпіона та призера КЄ серед дорослих з виду спорту дзюдо;
- Кудряшов Ігор - Старший тренер-викладач відділення «Дзюдо»;
- Шеремет Сергій - заслужений тренер України – за результатами виступів Петрука Романа та Анчиса Нікіти.
«Спортивна слава області»:
- Данюк Генадій – Заслужений тренер України, впродовж багатьох років спортсмени під його керівництвом здобувають нагороди на Чемпіонатах України,Європи та Чемпіонатах світу;
- Дідковський Артур - Володар Кубку Світу з кунгфу саньда в м.Єреван Вірменія 2019 року, чемпіон України 2019 року;
- Щеглов Констянтин – Заслужений тренер України, чемпіон та рекордсмен світу.
«Сенсація року»:
- Нетяга Лука - І місце Чемпіонат Європи серед спортсменів з вадами слуху (2019), виконав норматив МСУМК;
- Федосенко Єгор - І місце Чемпіонаті України з боксу серед чоловіків-юніорів, ІІ місце на Чемпіонаті Європи з боксу чоловіків-юніорів;
- Петрук Роман - член збірної команди України, Чемпіон України зі стрибків у висоту чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮСШОР; міжнародна матчева зустріч юнаків Україна-Туреччина-Білорусь-Польща - ІІ місце зі стрибків у висоту.
«Кращий спортивний журналіст у рубриці «Світ спорту»:
- Железницький Максим - журналіст «Ріо-Бердичів».
«Кращий спортивний організатор»:
- Большаков Олександр – голова обласної федерації «Стрільби з лука»;
- Сачук Артем - віце - президент Федерації шахів;
- Таран Віктор – президент асоціації футзалу Житомирської області.
«Сильні духом»:
- Дроздюк Світлана - Майстер спорту України , ІІІ місце на Чемпіонаті світу з армспорту серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату;
- Хіміч Олександр – Майстер спорту України, ІІІ-є місце на Чемпіонаті світу та ІІІ місце на Чемпіонаті Європи з армспорту серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату;
- Гонгальський Олександр - Майстер спорту України, ІІ місце на Чемпіонаті Світу, чемпіон України з шашок серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату
«Краща команда з ігрових видів спорту»:
- Волейбольний клуб «Житичі» - переможець Вищої ліги з волейболу серед чоловіків;
- Волейбольний клуб «Полісся» - переможець Вищої ліги з волейболу серед жінок.
Також вручено спеціальні нагороди «За відданість справі – філантроп» Григорію Грибану, заслуженому діячу науки і техніки України, доктору педагогічних наук, професору ЖДУ ім..Франка; Григорію Дембу, тренеру-викладачу з баскетболу Дитячо-юнацька спортивної школи №1 м. Житомира, Заслужений тренер України, Заслужений суддя України; Леоніду Новофастовському, національному арбітру, заслуженому тренеру з шахів.
Довідково. За 2019 рік на Житомирщині було проведено 183 чемпіонати області, 23 чемпіонати України, спортсмени взяли участь у 290 чемпіонатах України з олімпійських та не олімпійських видів спорту. За результатами виступів на міжнародних та Всеукраїнських змаганнях переможцями та призерами сталим понад 750 спортсменів області, з них призерами чемпіонатів світу та Європи понад 126 спортсменів з таких видів спорту, як: армспорт, гирьовий спорт, легка атлетика, змішані єдиноборства ММА, підводний спорт, кунг-фу, триатлон, бокс, карате, хокей на траві, веслування на човнах «Дракон», кікбоксинг, дзюдо, боротьба сумо, футбол.

Заслужені нагороди представникм спортивної галузі отримали у декількох номінаціях:

Спортивний Житомир

Теги: влада 

Схожі новини