1 2 3 4 5 6

Інші

У Житомирі відзначили кращих тренерів міста

15.11.2019 16:46Інші

Урочисте нагородження відбулося сьогодні, 15 листопада, у приміщенні міської ради. Серед номінантів на премію – тренери з олімпійських і неолімпійських видів спорту, які продовжують славні спортивні традиції.

«Завдяки їхнім зусиллям спортивний авторитет нашого міста значно підвищився не тільки в Україні, а й на міжнародній спортивній арені", - зазначила заступник міського голови Марія Місюрова.

Найкращими тренерами міста 2019 року стали 52 тренери.

Серед олімпійських видів спорту:

  1. Бігун Наталія Леонтіївна (триатлон). Тренер Садигова Руслана – чемпіона України з триатлону та срібного призера відкритого чемпіонату України з дуатлону.
  2. Вигівський Олександр Пилипович (сучасне п’ятиборство). Тренер чемпіонів та призерів України з сучасного п'ятиборства Борчукової Катерини чемпіонки України серед юніорів, Ковальова Іллі чемпіона України серед юнаків, Шаматіна Іллі бронзового призера відкритого чемпіонату України серед юніорів
  3. Генчіков Віктор Олександрович (триатлон). Тренер чемпіона України з кросового дуатлону Кириловича Дениса.
  4. Демб Віктор Георгійович (плавання). Тренер Лісовця Володимира - чемпіона України серед юнаків та юніорів з плавання.
  5. Денисов Микола Іванович (легка атлетика). Тренер призерів України з легкої атлетики, Денисова Дмитра - бронзового призера в командному чемпіонаті України серед дорослих та молоді. Домбровської Василини - срібної призерки чемпіонату України з естафетного бігу, Сіліної Олександри - срібної призерки чемпіонату України з естафетного бігу.
  6. Дернова Тетяна Анатоліївна (баскетбол 3х3). Тренер бронзових призерів чемпіонату України з баскетболу (3х3) Гоцак Тетяни, Маринич Даши та Курбатової Вікторії.
  7. Дорошук Іван Іванович (велосипедний спорт). Тренер Антоневського Станіслава - переможця відкритого чемпіонату України серед юнаків та Бордюга Миколи - срібного призера відкритого чемпіонату України серед юнаків.
  8. Зайнчковський Максим Леонтійович (футбол). Тренер команди з футболу (U-15) - чемпіона дитячо-юнацької футбольної ліги України сезону 2018-2019 років.
  9. Зелінська-Тищенко Вікторія Тадеушівна (сучасне п’ятиборство). Тренер призерів України: Кушнір Дар’ї – срібної призерки Чемпіонату України з сучасного п’ятиборства. Гаращук Анни – переможниці відкритого зимового чемпіонату України серед юнаків та дівчат з сучасного п’ятиборства.
  10. Капустіна Лариса Вікторівна (карате). Тренер Куліш Єлизавети – переможниці Кубку Європи з карате (Румунія) та Талька Михайла - бронзового призера Кубку Європи з карате (Румунія), чемпіона України серед дорослих, кадетів, юніорів та молоді з карате.
  11. Кирилович Наталія Миколаївна (триатлон). Заслужений тренер України. Тренер чемпіонок України з триатлону - Черненко Анастасії та Кохан Олександри.
  12. Котвицький Леонід Болеславович (триатлон). Тренер Яненка Олександра – бронзового призера чемпіонату світу з триатлону (командний залік) (Франція).
  13. Кудряшов Ігор Анатолійович (дзюдо). Тренер Валєєва Тимура - володаря Кубку Європи з дзюдо серед кадетів. (Чехія) (Румунія)
  14. Ледньова Алла Євгеніївна (легка атлетика). Тренер з легкої атлетики Трибель Наталії та Іваненко Ілони – срібних призерок чемпіонату України з естафетного бігу та Матвієнко Аліси та Тарана Богдана бронзових призерів чемпіонату України з естафетного бігу.
  15. Малівський Анатолій Анатолійович (легка атлетика). Тренер з легкої атлетики Мельничук Вероніки - чемпіонки України зі спортивної ходьби та Білоруса Олексія – бронзового призера командного чемпіонату України зі спортивної ходьби.
  16. Носкова Леся Юріївна (триатлон). Тренер Бондарчука Богдана - чемпіона України з триатлону в естафеті мікс та Оніщук Марини – бронзової призерки Чемпіонату України.
  17. Романов Юрій Володимирович (футбол). Перший тренер Сікана Данила – чемпіона світу з футболу (U-20). Червень 2019 року (Польша).
  18. Тищенко Віталій Анатолійович (сучасне п’ятиборство). Тренер Рудзей Філіпа – чемпіона України з сучасного п’ятиборства серед юнаків.
  19. Ченчева Наталія Борисівна (триатлон).Тренер Вербенець Дарії – чемпіонки України з триатлону в естафетах мікст (кадети) та бронзової призерки чемпіонату України в естафетах мікс (дівчата).
  20. Чернов Андрій Іванович (легка атлетика). Тренер призерів чемпіонату України зі спортивної ходьби: Мицика Олесандра, Нечипоренка Максима, Туровської Марини. Призерів з двоборства: Горкуши Кирила, Лонського Едуарда.
  21. Юрчак Олексій Анатолійович (сучасне п’ятиборство).Тренер Журби Володимира - чемпіона України серед юніорів та срібного призера відкритого зимового чемпіонату України з сучасного п’ятиборства, а також Мошківського Романа – бронзового призера відкритого чемпіонату України серед юнаків та дівчат до 19 років.
  22. Яцкова Анна Дмитрівна (карате). Тренер Нужди Дар’ї - чемпіонки з карате в змаганнях Suncee CUP (Білорусія), Transilvania Open (Румунія) та Kyiv Open (Україна). Бронзової призерки чемпіонату України з карате. А також Корягіна Єгора – срібного призера чемпіонату України з карате.

Підвищена премія:

  1. Демб Віктор Георгійович (плавання)
  2. Яцкова Анна Дмитрівна (карате)
  3. Котвицький Леонід Болеславович (триатлон)
  4. Кудряшов Ігор Анатолійович (дзюдо)
  5. Романов Юрій Володимирович (футбол)

Серед неолімпійських видів спорту:

  1. Баленков Андрій Олександрович (пауерліфтинг). Тренер з пауерліфтингу Капковської Інни - переможниці чемпіонату України та Кубку України і Колеснікової Ірини - бронзової призерки чемпіонату України.
  2. Волинець Владислав Сергійович (традиційне карате). Тренер Дубка Тимура - чемпіона України з традиційного карате, бронзового призера в куміте Кубку України з традиційного карате та Чемпіонату світу з Будо карате (Литва).
  3. Голуб Вадим Юрійович (боротьба самбо). Тренер Хомяк Катерини – бронзової призерки Чемпіонату світу серед юніорок (Грузія); Чугайнової Дар’ї - бронзової призерки чемпіонату України з бойового самбо серед кадеток в особистих змаганнях (м. Львів). Сичевської Анни – бронзової призерки чемпіонату України серед дівчат, Коваленко Анни – бронзової призерки чемпіонату України серед жінок в особистому заліку (м. Київ).
  4. Гопанчук Вячеслав Анатолійович (кікбоксинг). Тренер володаря Кубку світу з кікбоксингу WAKO Демчука Володимира та володаря Кубку Європи Фролова Єгора.
  5. Джунь Едуард Леонідович (традиційне карате). Тренер Кузьменка Анатолія – володаря Кубку України з традиційного карате у розділах (ката 21+) та (куміте 21); чемпіона України з традиційного карате (фуку-го 21+).
  6. Домарецький Руслан Йосипович (змішані єдиноборства ММА). Тренер чемпіонів України зі змішаних єдиноборств ММА Зелінського Нікіти та Кузьмінчука Дениса та призерів чемпіонату Європи з бойового самбо Концевича Сергія та Зелінського Нікіти.
  7. Дротенко Олександр Леонідович (таеквондо ІТФ). Тренер Гринька Давида - чемпіона України з таеквон-до ІТФ серед юнаків молодшого віку та Гусєвої Катерини - чемпіонки України серед юніорів та дорослих.
  8. Думанський Ярослав Несторович (шахи). Тренер Петренко Марини чемпіонки України з шахів серед дівчат до 10 років.
  9. Ізерський Микола Болеславович (боротьба самбо). Тренер Єсипенка Артема - бронзового призера чемпіонату України серед юнаків з боротьби самбо.
  10. Ісакова Тетяна Леонідівна (спортивна аеробіка). Тренер чемпіонів України зі спортивної аеробіки Словінської Анастасії та Данилюк Марії.
  11. Іщук Андрій Олександрович (змішані єдиноборства ММА).Тренер чемпіонки Європи зі змішаних єдиноборств ММА Светківської Анастасії та срібного призера чемпіонату світу з ММА Кришевича Владислава.
  12. Кудряшова Тетяна Володимирівна (боротьба самбо). Тренер чемпіона України з боротьби самбо серед юнаків Мартинчука Олександра.
  13. Кузьменко Анатолій Вікторович (традиційне карате). Тренер Добежі Ігора - чемпіона України з традиційного карате (куміте) та Табаш Христини – переможниці Кубку України з традиційного карате ( куміте).
  14. Кумечко Олена Миколаївна (боротьба самбо). Тренер призерки чемпіонату світу з боротьби самбо серед юніорок Гапон Вікторії та призерів чемпіонату України: Камерон Емілії, Семенченка Дмитра, Плечка Олега, Кумечко Віолетти, Протасевича Олександра та Петрова В’ячеслава.
  15. Літвінчук Володимир Вікторович (кунгфу). Тренер Кратюк Вероніки – володарки Кубку світу з кунгфу (розділ Сань-да) (Вірменія)
  16. Макресова Віра Миколаївна (кікбоксинг). Тренер Мельника Артема чемпіона світу з кікбоксингу WAKO серед юніорів (Італія); срібного призера Кубку світу з кікбоксингу WAKO серед дорослих (Італія).
  17. Матвейчук Крістіна Павлівна (спортивна аеробіка) Тренер Дяченко Аліси - чемпіонки України зі спортивної аеробіки , срібної призерки Чемпіонату України зі спортивної аеробіки серед юнаків та молоді.
  18. Мороз Дмитро Михайлович (веслування на човнах «Дракон»). Тренер команди призерів чемпіонату України та кубку України з веслування на човнах Дракон.
  19. Мохорт Лариса Валеріївна (спортивна аеробіка). Тренер чемпіонів України зі спортивної аеробіки - Долгіх Анастасії та Семеній Валерії (трійка). Мохорт Олександри, Герговської Дар’ї, Кириєнко Тетяни – чемпіонів України серед юнаків та молоді з видів командної аеробіки аеро-степ та аеро-денс.
  20. Овсієнко Юрій Олександрович (козацький двобій). Тренер чемпіона світу з козацького двобою Суса Івана; бронзового призера - Гордійчука Максима та срібного призера - Сахневича Данила.
  21. Панійван Кирило Євгенович (традиційне карате). Тренер срібного призера чемпіонату світу з будо карате серед дітей Джуня Андрія (Литва). Хіміча Євгена - срібного призера Кубку України з традиційного карате (куміте) та бронзового призера Чемпіонату України з традиційного карате.
  22. Петрик Руслан Володимирович (айкідо). Тренер переможців відкритого чемпіонату України з айкідо серед кадетів, юніорів та молоді: Костецького Валентина, Косигіної Мирослави, Петрик Антоніни.
  23. Пронтенко Василь Віталійович (гирьовий спорт). Тренер чемпіона України з гирьового спорту серед чоловіків Недолі Володимира. Срібної призерки чемпіонату України серед юніорів Зарицької Віки та бронзової призерки чемпіонату України – Смолянюк Валерії.
  24. Пронтенко Костянтин Віталійович (гирьовий спорт). Тренер чемпіона України серед юніорів Колесника Євгенія, бронзового призера чемпіонату світу серед юніорів (Латвія) та срібного призера чемпіонату Європи серед дорослих (Німеччина). Та Пустової Дарини – бронзової призерки чемпіонату України серед юніорів.
  25. Романчук Валентин Федорович (козацький двобій). Тренер срібного призера чемпіонату України з козацького двобою Семашкевича Михайла.
  26. Романчук Віктор Миколайович (гирьовий спорт). Тренер срібної призерки чемпіонату України серед юніорів та жінок Макарчук Марії, та Колесника Віталія – срібного призера чемпіонату України серед юніорів.
  27. Рудницький Максим Леонідович (боротьба самбо). Тренер чемпіона України серед юнаків в особистих змаганнях з боротьби самбо Бабіча Владислава.
  28. Сушинська Ілона Юріївна (спортивна аеробіка). Тренер призерів та чемпіонів України зі спортивної аеробіки Авраменко Аліни, Демчук Вікторії, Юрковської Христини, Соколовської Анни.
  29. Томашевська Вікторія Анатоліївна (спортивна аеробіка). Тренер чемпіонки України зі спортивної аеробіки серед дівчат та молоді Кальніцької Анни.
  30. Чернокоз Ольга Василівна (боротьба самбо). Тренер бронзової та срібної призерки чемпіонату України з боротьби самбо Чернокоз Марії та Оверковської Віри.

Підвищена премія:

  1. Волинець Владислав Сергійович (традиційне карате)
  2. Панійван Кирило Євгенович (традиційне карате)
  3. Кумечко Олена Миколаївна (боротьба самбо)
  4. Голуб Вадим Юрійович (боротьба самбо)
  5. Овсієнко Юрій Олександрович (козацький двобій)
  6. Гопанчук Вячеслав Анатолійович (кікбоксинг)
  7. Макресова Віра Миколаївна (кікбоксинг)
  8. Іщук Андрій Олександрович (змішані єдиноборства ММА)
  9. Домарецький Руслан Йосипович (змішані єдиноборства ММА)
  10. Літвінчук Володимир Вікторович (кунгфу)

За інформацією управління сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради

Спортивний Житомир

Теги: влада 

Схожі новини