1 2 3 4 5 6

Інші

У Житомирі вперше відбудеться відкритий турнір зі стрільби з лука

10.12.2019 16:20Інші

У Житомирі впродовж трьох днів змагатимуться на влучність як професійні лучники, так і аматори. Такий перший всеукраїнський турнір зі стрільби з лука "Артеміда Житомира" відбудеться в нашому місті 12-15 грудня. Про формат змагань та ідею їх організації йшлося на сьогоднішній пресконференції з організаторами турніру.

Чемпіонат проходитиме у спорткомплексі ЖДУ імені Івана Франка (вул. Велика Бердичівська , 40). У рамках змагань 14 грудня відбудеться аматорський кубок Артеміди . Для новачків є можливість потренуватися та прийти на турнір вже більш підготовленими. «На аматорські змагання зареєстровано вже десять команд. Серед них – 199 навчальний центр ДШВ, волонтери, наші партнери. Команди заявлені з Рівненської області, з Києва, Харкова», - говорить голова федерації Олександр Большаков, відмічаючи, що турнір став можливим завдяки гранту міського голови.

Начальник управління у справах молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук вдячна федерації за значні зусилля, спрямовані на організацію змагань та на достойне представлення Житомира на турнірі сформованою командою. «Ми як управління маємо дати поштовх розвиватися новим видам спорту, лучний спорт у Житомирі не був розвинений. Сподіваємось, що турнір, як і скульптура Артеміда, стане візитівкою нашого міста", - зазначила вона.

На змаганнях будуть представлені всі вікові категорії від суперкадетів до дорослих. Спортсмени стрілятимуть на дистанції 18 метрів, діти та аматори - з 10 метрів. Продемонструвати свою влучність зможуть близько сотні учасників. Переможці будуть нагороджені кубком, медалями та подарунками від спонсорів та партнерів.

Розклад змагань:

13 грудня о 15.00 год. - урочисте відкриття змагань.

13-14 грудня змагання юніорів і кадетів;

14 грудня о 16:00 змагання аматорів;

15 грудня змагання дорослих.

Регламент змагань - три серії по три стріли на дистанції 10 метрів.

Командний та індивідуальний залік. Команда - три людини.

Федерація стрільби з лука Житомирської області Zhytomyr Archery Federation та управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради запрошують всіх бажаючих позмагатися на турнірі зі стрільби з лука «Артеміда Житомира».

Спортивний Житомир

Теги: анонси 

Схожі новини