1 2 3 4 5 6

Інші

​У Житомирській ОДА говорили про проблеми розвитку водно-веслувальних видів спорту

13.08.2021 09:09Інші

12 серпня у Житомирській ОДА відбулась зустріч зі срібною призеркою Олімпійських ігор 2020 у Токіо Анастасією Четверіковою.

Про це пише сайт ОДА.

Голова ОДА також подякував тренерам юної призерки, які постійно були поруч та зробили все можливе для її подальшого розвитку й підкорення спортивних висот.

Додатковою темою обговорення стало визначення проблемних питань розвитку водно-веслувальних видів спорту та обговорення перспектив розвитку веслування на байдарках і каное на Житомирщині.

Віталій Бунечко повідомив, що спільно з головою обласної ради Володимиром Федоренком обговорив питання створення національної тренувальної бази на Житомирщині. Та висловив сподівання, що новий склад депутатського корпусу також щиро підтримує наших олімпійців й зробить усе необхідне, щоб така база могла бути розміщена на «Кавунових дачах».

«Приємно, що розвиток спорту є пріоритетом для Держави. На Житомирщині, в рамках програми Президента Велике будівництво триває реконструкція стадіонів, спортивних шкіл, будівництво майданчиків та інших спортивних об’єктів. Спільно з Державою, ми зробимо все можливе, аби наші спортсмени мали змогу тренуватися та готуватися до змагань вдома», – додав Віталій Бунечко.

Довідково. Спортивні досягнення Анастасії Четверікової:

з 2019 року по теперішній час – спортсменка постійного складу Комунального закладу «Житомирська обласна школа вищої спортивної майстерності»;

член національної збірної команди України з веслування на байдарках і каное;

багаторазова переможниця чемпіонатів України;

переможниця, срібна та бронзова призерка Кубку Світу (12-16.05.2021 Угорщина);

чемпіонка та бронзова призерка Чемпіонату Європи (03-06.06.21 Польща);

володарка срібної медалі на Олімпійських іграх-2020 в Токіо.

Тренери Анастасії – Юрій Чебан, Василь Грибук.

Теги: Четверікова ОДА Олімпіада Токіо  

Схожі новини