1 2 3 4 5 6

Інші

Ультрас «Динамо» підтвердили ненависть по відношенню до Луческу

24.04.2021 23:03Інші

Ультрас «Динамо» з угрупування White Boys Club проти Луческу, що б він зробив. «Минулого літа фанатський рух« Динамо »прийняло рішення відмовитися від активної підтримки команди, поки Луческу є її головним тренером.

Джерело meta-ratings.com.ua повідомляє, що причина цього рішення - не професійна кваліфікація румуна, а його людські якості, які нас категорично не влаштовують. Відповідно, це рішення не зміниться незалежно від кількості виграних трофеїв. Навіть якщо «Динамо» завоює для Києва Кубок Ліги Чемпіонів - з трибун буде звучати «Lucescu, go away».

«Тільки дурні не змінюють свою думку» - слова одного з гравців після вчорашнього матчу в Тернополі. Гравці стверджують, що нам потрібен був результат. Так це правда. Ми втомилися від систематичних програшів головному супернику і припинення боротьби за чемпіонство задовго до завершення чемпіонату. Ми втомилися від відсутності гри на поле і від постійних порожніх обіцянок щось змінити.

Але якою ціною? Невже хтось серйозно думає, що ми будемо радіти результатами тренера, чиє призначення не могли уявити в найстрашнішому сні? Приймемо тренера, з яким продовжує асоціюватися вся принциповість і ненависть так званого «дербі»? Підтримувати тренера, від якого несло і несе медійної брудом? Чиї методи роботи ґрунтуються на вихованні симулянтів і провокаторів?

Луческу не місце в «Динамо». Це наша точка зору, ми маємо на неї право і будемо відстоювати її чітко, послідовно і від матчу до матчу. Зміна власної думки не повинно суперечити життєвої позиції і принципам, яких людина неухильно дотримується. Інакше - це легковажний дурень без принципів і честі, а це вже точно не про ультрас «Динамо», - йдеться у заяві угруповання.

Схожі новини