1 2 3 4 5 6

Інші

Уряд планує профінансувати будівництво палаців спорту та реконструкцію басейнів

01.07.2020 19:35Інші

У середу, 01 липня, Кабінет міністрів України прийняв два проєкти постанови в сфері розвитку спортивної інфраструктури. Про це на своїй сторінці у ФБ написав заступник голови Комітету Василь Мокан

Перша постанова - "Про затвердження Порядку та умов надання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення нових, будівельно-ремонтні роботи існуючих палаців спорту та завершення розпочатих у попередньому періоді робіт з будівництва/реконструкції палаців спорту".

Нагадаємо, що у бюджеті на 2020-й рік на субвенцію було закладено 150 мільйонів гривень. Тож тепер ці кошти будуть виділені, що матиме позитивний вплив на розвиток спортивної інфраструктури в регіонах.

Другою постановою уряд визначив Порядок та умови надання у 2020 році субвенції з державного бюджету у розмірі 200 мільйонів гривень місцевим бюджетам на завершення розпочатих у попередньому періоді робіт з будівництва/реконструкції, будівництво нових, реконструкцію та капітальний ремонт існуючих спортивних 50-метрових і 25-метрових басейнів.

Спортивний Житомир

Теги: влада інфраструктура 

Схожі новини