1 2 3 4 5 6

Інші

​В Бердичеві відбувся 12-й пам’ятний боксерський турнір імені Миколи Самойлова

25.11.2019 15:43Інші

Бердичівському тренеру з боксу Миколі Самойлову вдалось зростити не одного талановитого спортсмена. Один з яких, відомий та успішний боксер – Володимир Матвійчук. Він серед головних організаторів традиційного боксерського турніру пам’яті свого наставника Миколи Самойлова. Боксерський турнір відбувається вже 12 років поспіль в місті Бердичеві.

Цьогоріч, до Бердичева вчергове з’їхались молоді боксери з різних регіонів України. Та головними гостями стали збірні Житомирської області та міста Києва. Десять видовищних боксерських боїв могли побачити присутні у Палаці культури міста Бердичева, де і відбувся боксерський турнір пам'яті імені Миколи Самойлова.

Найбільше вболівали за збірну Житомирщини, яка наполовину складається з представників бердичівської боксерської школи – вихованців Бердичівської ДЮСШ та спортивного клубу "Бойова рукавичка": Івана Григорука, Данила Поліщука, Валерія Матяша, Кирила Кротюка, Олега Трокоза та Дениса Верезумського. У загальному підсумку з мінімальним відривом (5:4) перемогли господарі (1 нічия на рахунку Івана Григорука).

Довідково: Володимир Матвійчук – майстер спорту міжнародного класу, чемпіон України, володар звання «Кращий боксер України-2016», срібний призер чемпіонату світу у складі «Українських отаманів», бронзовий призер чемпіонату Європи, учасник Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро, та один із головних організаторів турніру пам’яті свого тренера Миколи Самойлова.

За матеріалами сайту "Бердичів"

Спортивний Житомир, Інна Солодка

Теги: боксер Матвійчук 

Схожі новини