1 2 3 4 5 6

Інші

В Хмельницькому почали зведення арени Палацу спорту

19.09.2019 09:34Інші

В Хмельницькому активно продовжується будівництво Палацу спорту на 3000 глядацьких місць. Будівельні роботи розпочалися в березні, а у вересні стартувало зведення найважливішої частини — каркасу арени та глядацьких трибун. Монтування металевих конструкцій споруди має завершитися за півтора місяця, а з 1 листопада заплановано встановлення даху.

Нагадаймо, що в Житомирібудівництво подібного Палацу спорту за підтримки Міністерства має розпочатися до кінця року.

За інформацією муніципальної телерадіокомпанії «Місто», дах арени Палацу спорту утримуватимуть дванадцять металевих балок. Довжина кожної конструкції — 54 метри. Їх виготовляють й монтують з чотирьох частин працівники столичної інженерно-будівельної компанії. Вартість робіт складає майже 17 мільйонів гривень.

«Максимальна висота спортивного залу буде 17 метрів, — коментує підрядник Іван Крутилко. — Конструкції розраховані на сніжні зими. Крім того, на них підвісять вентиляцію, освітлення та всю необхідну техніку».

Вже завершено будівництво фізкультурно-оздоровчого та господарсько-адміністративного приміщень Палацу спорту. Зокрема, у них розміщено чотири зали. Площа кожного — 200 квадратних метрів. Конструкції планують змонтувати за півтора місяця. З 1 листопада почнеться накриття даху Палацу спорту.

Довідково: Палац спорту стане багатофункціональною спорудою, де можуть проходити не лише спортивні заходи, а й культурні події та масштабні форуми. У ньому запроєктовано 2500 глядацьких місць з можливим розширенням до трьох тисяч. Його зал буде загальною висотою 15 метрів й завширшки — 54 метри. На арені Палацу спорту передбачено змінне покриття призначене для змагань з різних видів спорту. Його будівництво стартувало у березні цього року. Заплановано, що його здадуть у експлуатацію в 2021-му.

за матеріалам Є

Спортивний Житомир

Теги: інфраструктура палац спорту 

Схожі новини