1 2 3 4 5 6

Інші

В обласній раді обирають кращу спортивну громаду Житомирщини -2019

24.10.2019 11:34Інші

В житомирськцй обласній раді 23 жовтня відбулось засідання обласної комісії з проведення обласного щорічного конкурсу «Краща спортивна громада Житомирщини». Про це повідомляє прес-служба обласної ради.

Цього року учасниками конкурсу відповідно до поданих заявок стали 13 сільських, селищних та міських рад. Це Брусилівська ОТГ, Гришковецька ОТГ, Городницька ОТГ, Ємільчинська ОТГ, Коростишівська ОТГ, Новогуйвинська селищна рада, Овруцька ОТГ , Олевська ОТГ, Пулинська ОТГ, Радомишльська ОТГ, Садківська сільська рада, Станишівська ОТГ, Хорошівська ОТГ.

На першому етапі конкурсу згідно з поданими громадами рейтинговими показниками були відібрані 6 громад, серед яких Ємільчинська ОТГ, Коростишівська ОТГ, Олевська ОТГ, Пулинська ОТГ, Радомишльська ОТГ та Хоршівська ОТГ.

Саме ці громади 23 жовтня під час ІІ етапу конкурсу представили фото-відеопрезентації своїх спортивних громад членам комісії. Кожна презентація була оцінена і за результатами оцінок комісія визначила трійку громад – претендентів на перемогу в конкурсі.

Наступне засідання, яке, згідно з Положенням про конкурс, має бути виїзним, відбудеться не пізніше 15 листопада. Члени комісії відвідають Олевську, Пулинську та Радомишльську громади, де оглянуть спортивну інфраструктуру, ознайомляться зі спортивним життям громад. За результатами оцінювання цих трьох громад відбудеться визначення переможця цьогорічного конкурсу.

Член комісії, депутат обласної ради Валентин Саківський подякував кожній громаді-учасниці за те, що підтримують розвиток спорту, розуміють, що саме здоровий спосіб життя є однією із базових складових успішної громади, та за участь у конкурсі.

Зазначимо, що до складу комісії входять депутати обласної ради Юрій Бовсуновський, Руслан Павлюк, Олег Пасічник, Валентин Саківський, голова фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Борис Шевчик, директор департаменту фінансів облдержадміністрації Леонід Мініч, начальник управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту облдержадміністрації Світлана Гресь та заступник начальника управління з питань реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади, реалізації проектів та програм виконавчого апарату обласної ради Діна Калтаєва. Очолює обласну комісію - голова обласної ради Володимир Ширма.

Нагадаємо, що обласний щорічний конкурс «Краща спортивна громада Житомирщини» започаткований за ініціативи голови обласної ради Володимира Ширми у 2018 році. На 17 сесії обласної ради з метою популяризації здорового способу життя серед жителів Житомирської області депутати підтримали ідею проведення такого конкурсу.

В минулому році перше місце та звання кращої спортивної громади Житомирщини виборола Баранівська ОТГ, друге місце посіла Городницька ОТГ, а третє – Ємільчинська ОТГ.

Спортивний Житомир

Теги: влада 

Схожі новини